Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst kellene...

Antidepresszánst kellene szednem (kicsi gyerekek mellett) mellékhatásai vannak, hozzászokást eredményez?

Figyelt kérdés
Sajnos problémáim vannak és 3 kicsi gyerekem (hogy miért 3 azt nem ragoznám, nem ez volt a terv hozzátenném). Pszichológust nem engedhetek meg magamnak felénk ingyenes nincsen a fizetős alkalmanként 6-7 ezer ft, nekem ennyi pénzem nincs ilyesmire. Anyagilag épp hogy megvagyunk, sakkozok a számlákkal csekkekkel, állandóan lebeg a fejünk felett hogy nem tudjuk fizetni a hiteleinket (hogy miért kellett felvenni meg szégyeljük össze magunkat amiért felvettük ez már szintén nem megoldás a bajainkra, mert ez már egy kész helyzet ezzel kell kezdenem vmit). A lényeg hogy többszöri rosszullét után pszichiáterhez mentem az sztk ba mert ez ingyenes, aki antidepresszánst írt fel. Nem tudom eldönteni jó ötlet e ezt szedni félek hogy függőséget okoz, viszont ellátni se tudom rendesen magunkat félek hogy vmi rossz fog történni. Tehát ezért kérdezném, ha valaki szedett ilyesmit hogy mit tapasztalt, könnyebb lett e tőle vagy épp hogy rosszabb? Egyébként folyamatosan próbálom magam kirángatni ebből az állapotból mindennap sportolok kényszerítem magam a teendők elvégzésére de nem tudok a gyerekekkel kedves lenni, idegesítenek, zavarnak rossz kedvű vagyok, lehangolt a férjemben is csak a rosszat látom na nem ragozom, szörnyű érzés.
2012. nov. 23. 16:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, megint en vagyok: az ekezetes nelküli iro. Nekem közgazdasz a vegzettsegem. Mivel több hitelröl van szo, es ahogy irod, a szaktanacsadas nem vezetett eredmenyre, muszaj lesz legalabb 1 hitelt a tovabbiakban nem fizetni. Tudom, hogy ennek a döntesnek a szamotokra anyagilag elönytelen, es rafizeteses következmenyei lesznek. Hidd el, szemelyes tapasztalatbol tudom, hogy maskent nem lehetseges. Az antidepressivanak több mellekhatasa van, es ez egyenenkent valtozo. Es ahogy azt nov. 23-an, 20.26-kor irtam: a gyogyszer gyors megoldas, de csak a depresszio tüneteit szünteti meg, es nem a depresszio okait. Erröl sokan elfeledkeznek, de ha az ember az eletmodjan nem valtoztat, nem hasznal a gyogyszer sem. Mint anya az anyahoz irok, szinten 3 gyermekkel. Ha egy ingyenes tanacsadast szeretnel tölem, irhatok, de ahhoz pontosabban kell tudnom, hogy milyen kölcsönökröl van szo (összeg, lejarat), es mennyi a csalad bevetele, es milyen allando költsegek (rezsi, ovoda, stb.) vannak.
2012. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!