Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon megviselt Michael...

Nagyon megviselt Michael halála. Mostanában rengeteget sírok és rengetegszer van hányingerem. Szomorú vagyok és egyszerűen kibírhatatlan. Mit csináljak? Nagyon rossz érzés. Senki se tud fölvidítani és nagyon lefogytam =[

Figyelt kérdés
fönnt :S
2009. aug. 22. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nézd.. nem ismerted, csak a tv-ből, rádióból. Nem tudod, milyen ember volt valójában. Feltételezem, még soha nem beszéltél vele. Ebből kifolyólag nem voltál sem barát, sem rokon, sem hozzátartozó, csak egy rajongó. A számait ugyanúgy hallgathatod még, meg a képeit is nézegetheted. Semmivel sem leszel messzebb tőle, mint mielőtt meghalt. A halála sokkolta világot, de azért nem kell túlzásba vinni. A gyászt hagyd meg azoknak, akik valóban ismerték (és nem csak a médiumokból).
2009. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez nem kamukérdés, és akik azt írták, hogy menj utána, azok azért nézzenek magukba egy pillanatra! Engem meg sem érintett Michael halála, de gondoljatok csak bele: biztos mindenkinek van az életében egy híres ember, akit szeret vagy akire felnéz, ilyesmi. Nekem JK Rowling abszolút ilyen, ha ő meghalna, azt k*vára szar érzés lenne. Persze nem sírnék, de rossz lenne egy ideig (valamennyire).


De ha van egy eleve szomorkás hangulatú, depresszióra hajlamos, magányos ember tegyük fel, akkor annak ez brutális. Ha hatalmas rajongója volt Michael-nek, akkor meg főleg, de még akkor is, ha nem volt az! Próbáljatok ilyen fejjel gondolkodni.


Ha pedig mégis kamukérdés lenne, inkább röhögjön valaki a monitor előtt, mint hogy egy valóban szenvedő embernek azt mondjátok, hogy haljon meg! Nem?


Szóval, kérdező: menj el szakemberhez, és nézz körül itt is, mert előszeretettel válaszolgatok hasonló kérdésekre, és nem tudom/akarom mindig ugyanazt leírni. :) Viszont ha csak kicsit is, de szeretnék segíteni. :)

2009. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ nagyon köszönöm utolsó válaszoló! Nagyon kedves vagy =)


Hát igen, nem esett valami túl jól az hogy menjek utána :S


És tényleg nem kamukérdés. Menjetek a www.michaeljacksonworld.gportal.hu -ra és nézzétek meg az embereket! Mindegyik sír!

2009. aug. 24. 13:24
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a 23.40-es.


Úgy látom én is, hogy nem te vagy az egyetlen ember, aki nagyon kiborult Michael halála miatt. Érthető a dolog.


Azért írtam, hogy fordulj szakemberhez, mert úgy láttam, hogy nem csak szomorú vagy, hanem már testi bajok is jelentkeznek nálad.


"Oly közeli a gyász", fogalmazhatnék így... Az idő mindenképpen segít majd, döntsd el te, hogy mennyire van szükséged segítségre. De vigyázz, mert vannak pszichológusok, akik esetleg nevetnek majd rajtad... Őket küldd el a fenébe! :)


Szóval idővel jobb lesz, de ha hónapok után is rosszul érzed magad, és mondjuk már nem is Michael miatt, hanem úgy alapból, akkor mindenképpen fordulj szakemberhez, és írhatsz nekem emailt (ezt akármikor megteheted).


:)

2009. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon aranyos vagy =)
2009. aug. 26. 14:29
 16/18 bumbi02 ***** válasza:

én nem értem meg a bánatodat... egy olyan ember miatt bánkódsz akit nem is ismertél.. tudom hogy szomoru maga a hir hogy meghalt. és tényleg szerepe volt a zenei világban.. de ennyi.. vki irta hogy hagyd meg a gyászt azoknak akik tényleg ismerték és nem csak rajongók voltak...igazából nagyon meg kell magadat acéloznod hogyha egy ilyen távoli személy halála ennyire megrenditett hogy 2 hónapig gyászolod...mi lesz hogyha meg hal egy közeli hozzátartozód? öngyilkos leszel?

nem sértésképp irom amit irok, elhiheted, csak probálok rávilágitnai hogy egy nagyon távli személyt gyászolsz...fogd fel ugy hogy a halál természetes szerves része az életnek... ugyanugy mint a születés.. nem leheet befejezetlenül élni valahol le kell zárni és a kör bezárult nála is mint több millió más embernél akik meghaltak...rip

2009. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ZoltanAnglia ***** válasza:
Ki az a Michael???? 100 ezer Michael nevu ember van.Nekem 2 munkatarsam az.
2020. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2020. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!