Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van! Mit tehetnék,...

Elegem van! Mit tehetnék, hogy ne boruljak ki ennyire? Utálom magam!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, mert ezt már nem bírom! Ha valami bajom van, vagy valami rosszul esik, veszekszek valakivel, barátommal, akármi, nem bírom abbahagyni a bőgést, alig kapok levegőt, annyira bőgök!!! Mit csináljak, hogy abbahagyjam? Mennyire normális ez??? Vagy mi a sz@r ez?? Depresszió vagy mi a kínom??
2009. aug. 27. 23:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Még én vagyok:)

Van valami oka, ami miatt "romon vagy"? Trauma, barátoddal rosszul mennek a dolgok, családtag betegsége, közelgő iskola stb?

2009. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Próbálunk segiteni de te sz@rsz rá! Igazad van akkor sírjál azzal minden el van intézve!!!
2009. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ma egész nap bunkó volt velem a barátom. Egész nap flegma volt, hülyének nézett... stb. Egész nap hót ideg voltam, most akartam vele megbeszélni, mikor hazahozott, de nem akarta, gondoltam én is kibírom holnapig.. persze... írtam neki sms-t, feljött msn-re, msn-en ő úgy gondolta, hogy megbeszéltük, ő nem veszi észre, hogy nekem ilyen kis dolog is mennyire fontos.. áhh, el sem tudom mondani... csak sírok egyfolytában...


Aranyos vagy amúgy, hogy megértesz és nem nézel hülyének!


Privátban bővebben elmesélném.. itt nem szivesen:S

2009. aug. 27. 23:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet, ha akarsz, akkor holnap válaszolok rá valami megnyugtatót, mert sajnos nekem most mennem kell :S
2009. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült megbeszélned a barátoddal? Jobban vagy? :)

2009. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nem ismered a történetét miért kell hisztis ...nak hívni?? Én teljesen megértelek...nálam is van ilyesmi habár az utóbbi időben kezdek javulni!és nem azért mert hisztis ... vagyok hanem a családi helyzetem rontotta el...Az anyám kirakott többször is mondván nem kell,legutoljára most karácsony elött egy nappal,ez az évek alatt ugy megviselt hogy teljesen kikészültem idegileg és az egészsségem kárára is ment,pl. szív beteg lettem!szóval mindenképp meg kell nyugodj ha nem akarod te is igy végezni:)ha szeretnél erről többet beszélgetni felvehetsz msnen szivesen elmondom a történetem és hogy én miként kezelem!irj privibe ha érdekel!:)

19/L

2009. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlérzékeny vagy,de ez nembaj. Én majdnem minden nap sírok, kb két naponta, elvonulok, szinte programmá vált, de nem bánom mert megkönnyebbülök. Jobb ha sírsz és megkönnyebbülsz mintha magadban tartod.

16/L

2009. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sikerült megbeszélni, most már hülyének érzem magam, hogy egy ilyen kérdést feltettem:S

Aranyosak vagytok, h írtatok! :)

2009. aug. 31. 21:25
 19/19 anonim ***** válasza:
You are in a captivity of negativity!
2009. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!