Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a szorongással?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Reggel mielőtt suliba megyek, úgy érzem hogy nagywc-znem kell, vagy 50x elmegyek, de nem jön semmi, fáj a hasam..

Aztán suliba is első 3 óráról ki kell mennem wc-re mert úgy érzem mindjárt becsinálok.. Kiérek, semmi nem jön.. De továbbra is fáj a hasam, ideges vagyok..Visszamegyek a terembe, aztán újra kezdődik..Aztán a 3. óra után általában oldódik a stresszem jobban leszek..

De az első 3 óra BORSZASZTÓ!!

Nem tudom mit tegyek.. Csütörtökön megyek pszichológushoz.

De azt írják, hogy több alkalom kell ahhoz, hogy javuljon valami. De nekem szörnyűek így a napjaim.. Inkább szednék gyógyszert.. Boltba sem nagyon tudok elmenni, ott is úgyérzem nagywc-znem kell..Lassan már az utcára sem bírok kimenni ! :(

Inkább szednék gyógyszert, mert ez így KÍNZÁS..

Szerintetek mit tegyek??? Mert valahogy a csütörtökig is el kell jutnom.. Előzőhét pénteken azért nem bírtam suliba menni, mert annyira stresszeltem..:(



2013. jan. 13. 19:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..:(
2013. jan. 13. 19:38
 2/19 anonim ***** válasza:
15 évesen nem csak pszichológushoz mehetsz. Hanem holnap a gyerekorvoshoz, az iskolaorvoshoz is. Nem szabad szégyellni, el kell menni valamelyikhez. Alapból minden orvos kap képzést pszichos dolgokból. Írhatnak egy kis nyugtatót, vagy útbaigazítanak szakorvoshoz.
2013. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Értem. A szüleimmel, már meg lett beszélve hogy csütörtökön megyünk..

Szerintetek mennyek el holnap a házi orvoshoz??

Mert ez már nem bírom sokáig..:(

2013. jan. 13. 19:52
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. Én tudom milyen rossz, akár egyetlen óra is...
2013. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

És mégiscsak mit mondja az osztálytársaknak?? Ma láttak, hogy voltam mindenfele.. Épp lebetegedtem eggyetlen napra? MEg az orvost is átvertem, azt mondtam, hányok csak azért hogy kiírjon, gyógyszert nem váltottuk ki.

Annyira rosszul voltam.

Nem tudom mit tegyek :"(

És fél éve minden nap,csak idáig nem beszéltem erről a szüleimnek..:(

2013. jan. 13. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy ennek az egésznek, mi a valódi oka? Mert akkor ez nem tegnap kezdődött...Nekünk megírhatod, mi titokban tartjuk.
2013. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem, ez már fél éve minden nap. Az okot nem tudom.. Tudat alatt.. Nem lehet a sulira fogni, mert ha boltba kell menni akkor is.. Már akkor is ha csak el akarok menni valamerre.. Ha be kell mennem egy haburgerért stb..

Nem tudom mi az okat.. A suliban is a 3. óra után elmúlik de addig KÍNLÓDOK..

2013. jan. 13. 20:38
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem vizeléssel volt ugyanez. Kb veled egykorú voltam amikor nagyon szorongtam. Akárhova mentem attól féltem hogy bepisilek, meg mindig éreztem hogy kell, és közben semmi sem jött soha. Szerintem tudatosítsd magadban hogy nem fogsz becsinálni, és semmi bajod. Minden fejben dől el. Nekem mikor hasonló problémám volt, elkezdtem mondogatni magamban hogy nem fogok bepisilni, és ha wcre mennék nem jönne úgy sem semmi.


ha pszichológushoz mész, szorongásoldót fog neked felírni. Jobban leszel, de magadban kéne legyőzni ezt a szorongást, mert később rosszabbodhat a helyzet.

2013. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is tudom milyen érzés! Ugyanez volt velem nyáron csak a hányingerrel! Bárhova kellett mennem mindig arra gondoltam na megint rosszul leszek. Az utcára alig mertem kimenni! Nekem voltak vizsgálatok hogy biztos nem szervi baj - e. Majd elegem lett és elmentem egy pszichiáterhez és gyógyszert szedek. Azóta jól vagyok, lassan a gyógyszert is elkezdem csökkenteni. Én a helyedben eljárnék pszichológushoz akivel csak beszélgetni fogsz, kiderítitek mi is okozza ezt, mi áll a háttérben. Ugyanakkor pszichiáterrel iratnék fel gyógyszert. Igaz fiatal vagy még, de ez így nem állapot!
2013. jan. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Most próbálkoznak a szüleim..

A pszichológus már nem megoldás azt mondta a házi orvos..

Pszichiáterhez pedig FEBRUÁR 18. án kaptam időpontot -.-""

Úgy néz ki, keresünk magán rendelést mert addig nem bírom.:S

2013. jan. 14. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!