Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a szorongással?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Reggel mielőtt suliba megyek, úgy érzem hogy nagywc-znem kell, vagy 50x elmegyek, de nem jön semmi, fáj a hasam..

Aztán suliba is első 3 óráról ki kell mennem wc-re mert úgy érzem mindjárt becsinálok.. Kiérek, semmi nem jön.. De továbbra is fáj a hasam, ideges vagyok..Visszamegyek a terembe, aztán újra kezdődik..Aztán a 3. óra után általában oldódik a stresszem jobban leszek..

De az első 3 óra BORSZASZTÓ!!

Nem tudom mit tegyek.. Csütörtökön megyek pszichológushoz.

De azt írják, hogy több alkalom kell ahhoz, hogy javuljon valami. De nekem szörnyűek így a napjaim.. Inkább szednék gyógyszert.. Boltba sem nagyon tudok elmenni, ott is úgyérzem nagywc-znem kell..Lassan már az utcára sem bírok kimenni ! :(

Inkább szednék gyógyszert, mert ez így KÍNZÁS..

Szerintetek mit tegyek??? Mert valahogy a csütörtökig is el kell jutnom.. Előzőhét pénteken azért nem bírtam suliba menni, mert annyira stresszeltem..:(



2013. jan. 13. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A magánrendelés jobb is! Hidd el, kapsz gyógyszert hamar rendbe fogsz jönni! :) Én már alig vártam, hogy elkezdhessem szedni a gyógyszert!
2013. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Mert suliba menni sem bírok, boltba menni sem.. stb..

Szóval jó lenne minnél hamarabb :)

2013. jan. 14. 12:59
 13/19 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy fél évig bírtad így! Én tuti előbb elmentem volna dokihoz!
2013. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár bánom..:(

Csütörtökön kaptam időpontot, ha minden igaz.. De még addig is van 3 nap..:S Nem tudom mit kezdjek..

2013. jan. 14. 13:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, most még jobban rástresszelsz! Az a 3 nap már semmiség, bár még utána sem fogsz egyből jól lenni sajnos! Ha nagyon ideges vagy igyál citromfű teát, kis nyugtató hatása van!
2013. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, de azután legalább ott a hétvége, amikor beállhat a gyógyszer
2013. jan. 14. 15:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha a pszichiáter által felírt gyógyszerre gondolsz az nem fog 2 nap alatt hatni! Legalább 6 hét kell hozzá. Bár a szorongásoldó elvileg hat előbb is, de sanszos hogy neked antidepresszáns is kell
2013. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Értem.:(

Nem baj az sem, ha egy kiló gyógyszer kell!

Csak múljanak el a tünetek.. Nem tudna valaki adni valami hatásos ötletet?? Szóval ha sima hasfájás csillapítót veszek be az nem segít?? Pl: Nospa

Vagy mit tegyek hogy kibírjam csütörtökig?

2013. jan. 14. 16:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2013. dec. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!