Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy visszajöjj...

Mit csináljak, hogy visszajöjjön a kedvem?

Figyelt kérdés
Esti gimibe járok, idén érettségizek. Most az utolsó évben nem jártam be, mert nyár óta szédülök. Tavaly sokszor voltam orvosnál. 3 éve a leleteken a megnevezéshez mindig odaírják a szédülékenységet, meg kevert szorongásos és depressziós zavart. Sokat szédülök, de nem találnak semmit. Eddig mindig mentem sétálni, meg össze- vissza, de ősz óta nincs kedvem semmihez. Készülni kéne az érettségire, de nem igazán érdekel, persze azért tanulok, dolgozatokat írni is felmegyek. Félek járni rendesen, mert mi van, ha rosszul leszek, de mikor felmegyek, és ott vagyok, nincs semmi bajom. A tanárok kedvesek, viccelődnek. Kevesen járnak be 5 embernél nem nagyon vannak többen.
2013. febr. 7. 19:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
20/L
2013. febr. 7. 19:30
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha leérettségiztél, akko utazz el valahova. Egy utazás feltöltene energiával és pozitvabban látnád a dolgokat.
2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ha már megállapították a betegségedet /kevert szorongásos és depressziós zavar/, akkor hogyan lehet az, hogy nem kaptál rá semmilyen gyógyszert. Nelem is ezt állapították meg, kaptam rá gyógyszert, és aránylag hamar rendbe jöttem.
2013. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem szakértő mondta, nem a diagnózisnál írták, hanem a betegség megnevezésnél, mióta a belgyógyászathoz kell mennem, nem a gyerekgyógyászatra. Azóta írták, mióta féltem leöltözni, még az orvos ki is küldött, hogy ha nem akarok levetkőzni, akkor menjek. Nem akarok függő lenni, félek gyógyszert szedni, főleg, ha az erős. Pszichológia vizsgálatot javasolnak, de nem akarok menni, mert nincs semmi olyan bajom. Amúgy se venném be. Mama mikor szedett nyugtatót, úgy járkált, mint aki nem ebben a világban él.
2013. febr. 7. 22:37
 5/22 A kérdező kommentje:
Magne b6-ot szedek csak.
2013. febr. 7. 22:51
 6/22 anonim ***** válasza:

Nehéz valakit rávenni, hogy akarata ellen cselekedjen. Én úgy látom, ez a betegség is csak olyan, mint akármelyik másik. Az egyiket itt gyógyítják, a másikat meg ott. De szerintem még nagyon fiatal vagy, hogy így éld le az életedet. Gondolj arra, hogy nemsokára férjhez mész, gyermeked lesz. Már maga a terhesség is nagy rizikó lez, és aztán a babát majd el is kell látnod. És ebből a betegségből orvosi kezeléssel kigyógyulhatsz 3 hónap alatt, de eltarthat sokkal tovább is.

Jut eszembe: ez az orvosi dolog hogyan zajlott? Elmentél vizsgálatra, de nem vetkőztél le? Elég vicces lehetett.

2013. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A végén már igen. Rettegek az orvosoktól. Gyógyszert meg nem akarok szedni egyáltalán, gyógynövényest sem, mert mi van, ha allergiás vagyok rá, vagy rossz kedvem lesz tőle nagyon. Semmi tünetem nincs ami miatt kezelésre szorulnék, csak bebeszélik nekem. Tudok nevetni, ha valami vicces történik, csak egyszerűen, hogy szédültem, nem mentem annyira sehová,elszoktam a tömegtől. Eddig rendesen jártam iskolába, meg mindenhová, és akkor is ezt írták a papírra. Mert, ha muszáj menni valahova elmegyek nincs probléma. Milyen vitaminokat szedjek ami jót tesz?
2013. febr. 8. 16:04
 8/22 A kérdező kommentje:
A pszichológiai vizsgálat pszichológust jelent? A pszichológus meg nem írhat gyógyszert?
2013. febr. 8. 16:20
 9/22 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked javasolni, hogy menyjél el egy jóféle biorezonanciáshoz, ha érdekel tudok ajánlani. Nagyon jól meg lehet tudni a szervezeted gyengéit, lehet majd tudni mire kell odafigyelni, mik az összefüggések.


Aztán pedig javaslok egy jóféle multivimatint, lehetőleg olyat aminben 1000mg multivitamin van.

2013. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
akarommondani 1000mg c vitamin :)
2013. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!