Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy visszajöjj...

Mit csináljak, hogy visszajöjjön a kedvem?

Figyelt kérdés
Esti gimibe járok, idén érettségizek. Most az utolsó évben nem jártam be, mert nyár óta szédülök. Tavaly sokszor voltam orvosnál. 3 éve a leleteken a megnevezéshez mindig odaírják a szédülékenységet, meg kevert szorongásos és depressziós zavart. Sokat szédülök, de nem találnak semmit. Eddig mindig mentem sétálni, meg össze- vissza, de ősz óta nincs kedvem semmihez. Készülni kéne az érettségire, de nem igazán érdekel, persze azért tanulok, dolgozatokat írni is felmegyek. Félek járni rendesen, mert mi van, ha rosszul leszek, de mikor felmegyek, és ott vagyok, nincs semmi bajom. A tanárok kedvesek, viccelődnek. Kevesen járnak be 5 embernél nem nagyon vannak többen.
2013. febr. 7. 19:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Középiskolás koromban voltam pszichológusnál 3-szor. Az elsőnél nem tudom mit csináltunk, a másodiknál, képeket kellett nézni, hogy mit látok rajtuk, tintafoltokat láttam csak, de egy pár képnél mondtam valamit, hogy ne mindre azt mondjam, hogy semmit. Akkor hagytam abba, amikor 5 jó és 5 rossz tulajdonságot kellett volna írni, és legközelebb felvinni. Nem tudtam megírni, és nem is mentem többet. Untam az egészet ,úgyse tudtam volna elmondani, mi van, amúgy se tudtam volna neki mit mondani.
2013. febr. 11. 11:19
 22/22 anonim ***** válasza:

b1 5 vs 50 mg

b2 5 vs 50 mg

c 90 vs 1000 mg


Szóval van különgség ezek között. :) De még mindig jobb mintha semmit sem ennél.


Pszichológustól ne várj csodát szerintem. Bár biztos jó valamire, de szeretném tudni mi az.

2013. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!