Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vannak ennyire erős...

Mitől vannak ennyire erős hangulatváltozásiam? Egyik nap örömmámorban úszom, a másik napban csak sírnék. Miért vagyok ilyen szélsőséges?

Figyelt kérdés

Már azt sem tudom nyomon követni, hogy mikor hogy érzem magam, és környezetmnek is kezd elege lenni belőlem, meg is mondták.

Tudom hogy igazuk van, de én ettől még nem tudom hogy mit tegyek.


2008. jún. 13. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nincsen baba a dologban?

szerintem hormonprobléma álhat mögötte.Beszélj elözször a háziorvossal.

2008. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gyerek lenne a dologban, mert most nincs barátom.Amúgy 17 éves vagyok, és lehet hogy a kamaszodásnak tudható be a dolog?
2008. jún. 13. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

szia.

megeshet,hogy csak a kamaszkor,de van egy komoly pszihológiai betegség,aminek ezek a tünetei,úgy hívják,hogy bipoláris depresszió. Ha a hangulataidban olyanokat cselekszel,amitket "átlagos" hangulatban nem tennél meg,akkor jobb,ha kivizsgáltatod,nincs-e esetleg komolyabb probléma.

2008. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamaszodáshoz szerintem már egy kicsit idős vagy, bár ki tudja, vannak későn érő típusok.
2008. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meglehetősen későn érő típus vagyok szerintem legalábbis testileg.
2008. jún. 13. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeséget mondok, de csillagjegynek van köze hozzá?
2008. jún. 13. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt 100%ra senki nem tudja bizonyítani.. valaki szerint mindennek köze van a csillagjegyhez valaki szerint az egész baromság... szal attól függ kit kérdezel :)
2008. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!