Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik az öngyilkosság leggyakori...

Mik az öngyilkosság leggyakoribb okai?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:35
1 2
 11/19 Bea1979 válasza:
Azt kellene tisztázni, hogy miért teszel fel ilyen kérdést?
2013. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Az öngyilkosság leginkább hajlam kérdése.
2013. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha a családba előfordult már ilyen esemény, akkor a gyerek is ezt a könnyebb utat választja.
2013. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Popi85 válasza:
50%

Szerintem inkább fèrfiak lesznek öngyilkossok mintsem a nők. Ennek is kettő fő oka lehet, mégpedig: a nő hűtlensége, vagy eladósodás. De szerintem nincsen olyan probléma aminek ez lenne a megoldása!


Minden problémára legalább 2 megoldás van, ha nem több!

2013. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Valójában a leggyakoribb ok a pillanatnyi elmezavar. Pár percre bekattan az ember, és már leugrott/lóg/átment rajta a vonat. Ha ebben a pillanatban egy bezárt, üres szobában lenne, valószínűleg később nem tenné meg. Jóval kevesebb az előre eltervezett öngyilkosság, aminek persze bármi oka lehet az előbb felsoroltakból.
2013. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
ha öngyilkos akarsz lenni akkor vegyél valami kisállatot ha másért nem akkor ezért maradj életben . nekem pl van egy kutyám és eszem ágában nincs meghalni mindíg felvidít amikor megdönti a fejét kíváncsian :)
2013. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan helyzet amiből nincs más kiút.....úgyhogy én is efelé tendálok.
2013. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Munkaképtelenség.
2014. júl. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is feltenném puszta kiváncsiságból és most is konkrétan erre kerestem rá. nem kell ahhoz ilyen szándék hogy valakit érdekeljen a téma. igen, sötét téma de segít megismerni a világot. én is arra gondolok hogy egy teljesen sikertelen és üres élet illetve ami ENGEM rávenne az a teljes magatehetetlenség például megtudom hogy rövid időn belül teljesen lebénulok.
2023. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!