Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkorom óta vannak ezek a...

Gyerekkorom óta vannak ezek a furcsa szexuális gondolataim. Kapcsolatban élek, de már fiatal, kiskamasz korom óta azon jár az eszem, hogy milyen lehet egy fiatal fiú szüzességét elvenni. Valami gond van velem? Beteg vagyok? Netán pedofil hajlamu?

Figyelt kérdés

Sosem éltem ki, még akkor sem ha tudom hogy 14 éves kortól nyugodtan kereshetnék egy szűz, meleg kisfiút. de én nekem ez nem megy. viszont ez egy hatalmas szexuális turn on számomra, sőt, amikor szeretkezem a párommal, akkor is az aktus végén erre gondolok, hogy egy fiatal fiúnak veszem el a szüzességét, csak így tudok elélvezni, habár az aktust, és a kezdeti izgalmat a barátnőmre gondolva élem át, de a végén mindig ez történik. nagyon rosszul érzem magamat emiatt. mi lehet a baj velem? van megoldás? nem akarom a barátnőmet megbántani. szeretnék vele élni, és gyereket is akarok tőle. Kiskamasz koromban kezdődtek ezek a gondolataim, akkor még korombeli fiúra gondoltam, egyik osztálytársamra konkrétan, hogy elveszem a szüzességét. majd elkezdtek tetszeni a lányok, csajozni kezdtem, de nem ment ki a fejemből ez a dolog azóta sem.


25f



2013. jún. 4. 16:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

úhaaaa, hát nézd, nem mondanám h betegség, persze ha csak nem annyira fiatalokhoz vonzódsz ami már pedophiliának számít.

de miért félsz annyira a pszichológustól? nem fog megenni, és elhiheted, ennél ezerszer keményebb dolgokhoz is hozzá vannak szokva, nem fogod őt megdöbbenteni túlságosan.

én ebben nem látok más problémát, mint leginkább a saját melegséged elfogadását, mert ha még szex közben is fiúkról álmodozol, akkor bizony ez eléggé 99%-os jel arra.

Mindezzel nincs gond, viszont idővel egyre nagyobb gond lesz, ahogy te magad is idősödsz, másrészt szépen egyre inkább elmélyíted az "álkapcsolataidat" lánnyal, miközben te magad is tudod h nem erre vágysz.

Hidd el, ez csak idő kérdése és robbanni fog. Minél tovább húzod, annál tovább forr, és annál nagyobbat fog durranni, és persze megjósolhatatlan, hogy milyen pszichés tüneteket fogsz produkálni. Higgy nekem, szakmailag az a véleményem, hogy ez így nem mehet tovább. Persze van olyan, aki egész sikeresen eljátssza a heteró-szerepet akár 50 évesen is, na aztán utána lesz a nagy meglepetés a külvilág számára, amikor vagy te kötöd fel magad mert egyszerűen nem bírod ezt a nyomást, vagy egyszerűen látszólag " érthetetlen" okokból szétmegy az addig komolynak látszó kapcsolatod, és még vesézhetném, mik szoktak ilyenkor történni...

Úgyhogy rendezd ezt magadban, magaddal minél előbb, és 25 évesen még nem vagy elkésve!!

2013. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

+

ja és ne aggódj, semmiképpen se elmebetegség! semmi ilyenről nincs szó, hidd csak el nekem! aki szakmabeli, az nem fogja annak tartani, egyszerűen helyre kéne tenni a gondolataidat, az életedet! de nincs itt mit kezelni ... ez hülyeség, ezekre a beírásokra ne hallgass!

2013. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

legtöbb 14 éves fiú, még gyerek


nem csak a büntető jog ad tartást az embereknek, meg szab meg szabályokat

normál esetben

2013. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
parafília, tehát van rá BNO és efebofília a neve
2013. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

na várjunk, az efebofiliát szeretik hangoztatni (legfőképpen a valóban kőkemény pedofilok igyekszenek összemosni a két jelenséget), csakhogy alapjaiban tér el a kettő.


Természetesen 14 alatt bűncselekmény, de arról lehetne vitát nyitni, hogy biológiai és pszichológiai értelemben mikor számít pedofíliának egy eset, ugyanis ez igen egyéni, szinte esetfüggő.


Viszont azt is ismerjük el, hogy egy 16-17 éves fiú/lány tud azért már igen vonzó lenni, pont azért mert tud nagyon fejlett lenni! Ebben nem kell semmiféle parafíliát keresni! Sőt, ha ezt vesszük alapul, a jog az egy dolog, na de nézz meg mai 13-14 évesek közül is igen sokat, aztán meglepődsz, némelyik mennyire fejlett, és meg nem mondanád, hogy annyi idős. De oké, maradjunk a 14-nél, mert az a szabály.

Viszont hogy pl egy 17 éveshez való vonzódást bekategórizáljunk parafiliának, na azzal nagyon nem értek egyet semmilyen szempontból, ugyanis semmi beteges, "kóros" nincs benne. Főleg nincs, ha a másik fél se sokkal idősebb. Van nekem egy 17 éves fiú ismerősöm, akinek 34 éves (!!) a barátnője, immáron 2 éve! azaz 16 se volt a srác, amikor egymásra kattantak, és azóta is abszolút jól megvannak. Ez egy nagy tabutéma nálunk, de el kell ismerni, nem is annyira egyedi az esete. Oké, ekkora korkülönbség már talán majdnem egyedi, de a jelenség, hogy tizenéves fiúk igencsak leveszik a lábukról az akár 30-hoz közeli lányokat, na az bizony nem olyan ritka (higgyétek el nyugodtan, még ha divat is tagadni, ez így van).


Szerintem ebből az írásból viszont semmi egyértelműt nem lehet levonni, nem túl sok konkrétumot tudunk a kérdezőről és a vágyairól.

2013. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!