Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkorom óta vannak ezek a...

Gyerekkorom óta vannak ezek a furcsa szexuális gondolataim. Kapcsolatban élek, de már fiatal, kiskamasz korom óta azon jár az eszem, hogy milyen lehet egy fiatal fiú szüzességét elvenni. Valami gond van velem? Beteg vagyok? Netán pedofil hajlamu?

Figyelt kérdés

Sosem éltem ki, még akkor sem ha tudom hogy 14 éves kortól nyugodtan kereshetnék egy szűz, meleg kisfiút. de én nekem ez nem megy. viszont ez egy hatalmas szexuális turn on számomra, sőt, amikor szeretkezem a párommal, akkor is az aktus végén erre gondolok, hogy egy fiatal fiúnak veszem el a szüzességét, csak így tudok elélvezni, habár az aktust, és a kezdeti izgalmat a barátnőmre gondolva élem át, de a végén mindig ez történik. nagyon rosszul érzem magamat emiatt. mi lehet a baj velem? van megoldás? nem akarom a barátnőmet megbántani. szeretnék vele élni, és gyereket is akarok tőle. Kiskamasz koromban kezdődtek ezek a gondolataim, akkor még korombeli fiúra gondoltam, egyik osztálytársamra konkrétan, hogy elveszem a szüzességét. majd elkezdtek tetszeni a lányok, csajozni kezdtem, de nem ment ki a fejemből ez a dolog azóta sem.


25f



2013. jún. 4. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen elnyomott szexualitás (jelen esetben homoszexualitás) áll a háttérben. kamaszkorban elnyomtad a szexualitásod, ez okozza problémát. ez idővel nemhogy gyengülni, de erősödni fog. volt egyszer egy interjú egy hasonló családapával, aki 40 akárhány éves koráig bírta, aztán vált el a feleségétől, pedig már nagy gyerekei is voltak, mert rájött, hogy 40 boldogtalan évet pocsékolt el az életéből és végre boldog akar lenni.
2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolatban vagyok egy lánnyal, ha ez így lenne nem menne a szex :)
2013. jún. 5. 00:35
 13/25 anonim válasza:
88%

Pedig szerintem is elkéne menned pszichológushoz ezzel... Nem akarlak megbántani, de ez nagyon nem normális. Szerintem ez idővel egyre rosszabb lesz. Rosszul lennék, ha a pasimról kiderülne, hogy a kisfiúkra izgul... Biztos véget vetnék a kapcsolatunknak, bármennyire is szeretem.

N

2013. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos, hogy a pszichológus segíthet, bár attól is függ milyen szakember kezébe kerül az ember.

A kineziológus már inkább segíthet, feltéve ha szeretnéd, hogy megszűnjön a zavarod. Mert ez valóban nem normális dolog a társadalom megítélése szerint. A hajlam benned van és addig nincsen baj, míg ezt kordában, vagyis a fejedben tudod tartani és nem lépsz a tettek mezejére. Homo nem vagy emiatt az tény. Max biszex, de itt másról van szó.

2013. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
NEM MEGYEK SEMMIFÉLE AGYTURKÁSZHOZ? nem volt vili? köszönöm a segítő szándék vezérelte ajánlatot. amúgy meg nem kisfiúkra, hanem 14 évesekre általában, ami a törvényeink szerint LEGÁLIS, és szájba szarom mi a véleménye másnak. ennyi. én egyszerűen csak szarul érzem magamat, mert nem akarok buzeráns lenni, és nem akarom a barátnőmet megbántani.
2013. jún. 5. 09:21
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"komoly kapcsolatban vagyok egy lánnyal, ha ez így lenne nem menne a szex :)"


akkor biszex vagy, attól még elnyomhatod a fiúk iránti vágyadat...

2013. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
attól még, hogy valami legális, attól még tönkretehetsz egy csomó életet, ha nyomulsz rájuk -.-
2013. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
40%
Legális legális.. ne védekezz már ilyenekkel... ezt kezeltetni kéne, mert nem normális. Mondjuk a patkányoknál is megfigyelték, hogy ha túl szaporodik a populáció megjelenik a homoszexualitás... Túl sokan vagyunk :D Irtani kéne :D
2013. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17 es. iq-d egy galambszaréval egyenlő kb.... nem véletlen az a 14 év...
2013. jún. 5. 15:12
 20/25 anonim ***** válasza:
86%

"az aktus végén erre gondolok, hogy egy fiatal fiúnak veszem el a szüzességét, csak így tudok elélvezni"

Tehát ha csak a barátnődre gondolsz, nem megy?

A tudatos éned a barátnődet akarja, a tudatalattid meg a 14 éves fiút. Kérj segítséget egy szexuálpszichológustól, vagy becsavarodsz.

Őt tudom ajánlani, nagy arc: [link]

2013. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!