Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme az életemnek?

Van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Mi értelme az életnek? Az életnek nincs semmi értelme csak fájdalom és szenvedés.. Mi értelme így az életnek?

2013. jún. 15. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg így gondolod, addig bőven van mit tanulnod, tapasztalnod. Utólag mindenre magyarázatot fogsz kapni, hidd el.
2013. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mik a fájdalmaid?Lehet,hogy ez csak egy átmeneti gondolkodásmód!
2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy dolgot sose felejts el, "semmi sem állandó" :) sem a rossz, sem a jó :)
2013. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, mindannyian a fajfenntartás miatt születünk durván mondva. Az életnek a haladás az értelme, hogy mész előre és eléred amit csak lehet de mindenkinek magának kell rájönnie én így fogom fel. A boldog pillanatokat meg meg kell találni. Ha nem élsz tevékeny életet, nem is fog semmi jó érni. Fogadjunk állandóan a szobádban ülsz, vagy az iskolapadban/munkahelyeden. Ne akkor filózz, hanem amikor teszel is valamit. Beszélgetsz valakivel, futsz az esti nyárban, ücsörögsz és élvezed a szelet a madarak énekét, azzal vagy akit szeretsz stb

Egyébként ha nem tűzöl ki magad elé célt, akkor ne is várd, hogy legyen értelme az életednek

2013. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már megint ez a célkitűzés.. Tehát van értelme az életnek, ha teremtesz neki értelmet. Mekkora hatalom.. pfff..


Akarod hogy legyen? Akkor számodra lesz is.

2013. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
az élet értelme? : megszületsz, felnősz, szenvedsz, eléred a végső napokat, meghalsz. 1 szóval: semmi!
2013. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a mai világban már csak szenvedés az élet. Próbálok segíteni mindenkin és annyira jól esik, de rajtam senki sem segít..
2013. jún. 16. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért, milyen segítségre lenne szükséged?
2013. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mai világban szenvedés az élet.. minden világban az volt. Régen is. Feltéve ha valaki így állt hozzá, így sajna tényleg az. Én sem vagyok egy Optimista-Prime de ha tetszik ha nem, az élet akkora szenvedés amekkorát beleképzelsz. Egy éhezőnek vagy rákosnak kicsit erről más véleménye lehet de hé, rengeteg ember nem is éhezik nem is rákos, saját döntés ezután hogy mekkora szenvedés az élet. Lehet meg kellene tanulni értékelni?
2013. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem mindenhez úgy kell hozzáálni hogy szép es jó,mert ha nem akkor mindenben csak a rosszat látod meg . Ez felfogás és látásmód kérdése. Nézz körül a környezetedben hogy miért van èrtelme az életednek. Biztosan megtalálod majd!
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!