Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg öngyilkos leszek,...

Valószínűleg öngyilkos leszek, mellékes hogy miért. Gonoszságot követek el azzal, hogyha elmondom ezt valakinek, de nem segítségkérési szándékból?

Figyelt kérdés
Szóval nem akarom hogy segítsen, csak szeretném ha megértene, szeretnék elköszönni, meg ilyenek... ki hogy reagálna ilyenre? Köszi előre is...
2009. okt. 12. 18:48
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nincs igazad...
2009. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
2009. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
ohhh! nagyon remélem h ez nem róla szól! biztos értékes ember a kérdező és nem kéne h még meghaljon :(
2009. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Több ember aggódik itt érte,mint értem a közvetlen környezetemben. Értem ha fogyatékos,de úgy kell felfogni,hogy attól még ugyanúgy küldetése van a földön. Lehet olyan igaz barátja valakinek,hogy nem is tud róla de az életét menti meg egy beszélgetéssel akár. Ha feleslegesnek tartanám az életemet olyan dolgokat tennék,melyek kockázatosak. Kockázatos pénzügyi befektetések,legyen az akár az utolsó tízezer forint ellottózása),veszélyes sport.. Jó lenne ha jelentkezne a kérdező
2009. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
80%

én vagyok, aki azt mondta tegnap, hogy szerintem megtette.

most már tuti, hogy megtette. már meg ne haragudjon senki, de olyan hülye ez a kérdező! vagy csak hülye volt, de ez már lehet mind1

lehetne bármilyen szar az életem, de mielőtt megpróbálnám kinyírni magam, előbb végigkóstolnám a világ összes létező drogját :D

idestova egy éve, hogy aktívabban füvezek, voltam padlón én is már, de rájöttem, hogyha kinyírnám magam, akkor soha nem téphetnék többé be.

volt egy haverom, és mindig mondta, hogy ilyen szar az élete- olyan szar az élete, és mindig mondta, hogy meg fogja ölni magát. jó barátommal aggódtunk érte, mert ez a hülye akkor megtette volna. de kitaláltuk a megoldást, mikor belőtte magát valami bikaerős nyugtatóval és bealtatózott még mellé. (akkor derült ki, hogy 2szer próbálkozott már hasonlóval.) mondtam jó barátnak, hogy én nem hagyom, hogy a lelkemen száradjon a halála, az biztos nagyon tetszene neki!

Megoldásunk: épp egy jó nagy jointot szívtunk el jó baráttal, mikor szóba került haver öngyilkossági kísérletei. rájöttünk, hogyha módszeresen rászoktatjuk a fűre, akkor majdhogynem biztos , hogy nem öli meg magát.

eleinte csak meglátogattuk kis ajándék pakkokkal és jól beszívtunk vele párszor, majd ő is be szált pénzel is a cuccba. egyszer csak mikor már napi szinten szívtunk valamiért újra elkezdett fenyegetőzni az öngyilkos jelölt haver, a szokásossal. mondtam neki, hogy hajrá. hát azóta még mindig életben van, lett kocsija, baráttője, és ugyanúgy tép tovább :D de már nem akar meghalni.

lehet rászoktattuk a fűre, de megmentettük vele az életét. és büszke vagyok erre. Ez a történet.

szóval én ennyi okossággal járulnék hozzá a szóban forgó témához.

2009. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.. :D amúgy nem biztos hogy megtette, lehet csak figyelőállásba helyezte magát, vagy egyszerűen nem foglalkoztatjak a kérdésre kapott válaszok és meg sem nézi
2009. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
89%
hát egy biztos, hogyha megtette, akkor azt már nem fogja megírni nekünk.
2009. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtette lehet hogy most egy jobb "helyen" van és ott jobb neki mint amilyen a való életben volt.Ha viszont tényleg van mennyország és pokol akkor ő a pokolba került, mert aki öngyilkos lesz az mind oda kerül.
2009. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
földön is van menyország mindenki számára, csak meg kell keresni
2009. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Amit csinálsz az Cry for help. Amúgy meg búcsúlevél.
2009. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!