Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg öngyilkos leszek,...

Valószínűleg öngyilkos leszek, mellékes hogy miért. Gonoszságot követek el azzal, hogyha elmondom ezt valakinek, de nem segítségkérési szándékból?

Figyelt kérdés
Szóval nem akarom hogy segítsen, csak szeretném ha megértene, szeretnék elköszönni, meg ilyenek... ki hogy reagálna ilyenre? Köszi előre is...
2009. okt. 12. 18:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
77%

úgy érted amit csinált? tuti odaát van , béke poraira és felejtsük el ezt a kérdést örökre!

inkább füvezett volna, most már tök mind1 szerintem

2009. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
69%
most már 100 % vagy csak full leszarja az aggódást! tudod mit te gyökér kérdező, abban az esetben ha még életbe vagy , baszoggy meg ennyi...
2009. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
meghalt...:(
2011. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nos, ugyanakkora esély van rá, hogy csak egy kis figyelmet akart, és inkább nem írt, csak olvasta a hozzászólásokat, mint arra, hogy talán azóta be se jelentkezett, de él, ahogy arra is, hogy talán megölte magát. És valószínűleg már nem fogjuk megtudni mi az igazság. De én mivel nem vagyok a helyében, nem tudhatom neki mi lenne vagy lett volna a legjobb, így ha akár még az is volt a döntése, hogy megteszi, én tiszteletben tartom ezt.
2011. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Catbad válasza:
dd
2014. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Catbad válasza:
No ez nagyon szomorú :(. Az elozot veletlenul kuldtem
2014. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 Catbad válasza:
En is total magam alatt vagyok mar vagy 10 eve, de az ongyilkosságon szerencsere nem gondolkozok. Ennek a temának ,,köszönhetöen´´soha nem is fogok.
2014. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

Istenem.. Miért hagytad hogy megtegye? (Ha megtette.)

Mindent megadnék hogy megtudjam az igazságot.

2017. márc. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Idén lesz 11 éve, hogy nincsen közöttünk Kedves kérdező:(
2021. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!