Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van koztetek olyan akinev...

Van koztetek olyan akinev pszichoszomatikus zavart, szomatizacios zavart allapitottak meg (szorongassal, es depresszioval)? En 21eves lany vagyok es ez nagyon elviselhetetlen allapot.

Figyelt kérdés
odaig fajult,hogy mar dolgozni sem tudok 4honapja allandoan idetlen tuneteggyuttesek jonnek ki rajtam ,de az orvosok csak a egy helyen talaltak gondot a gyomromba gyulladast illetve helicobacter fertozes 3,5 honapnyi hanyas utan...leis fogytan 7kgt...de azt most kezeltek ki,illetve folyoton asitozok, almos vagyok ,mellkasomba elojon ilyen csikis ingerult erzes..faj mindenenm, gyenge vagyok,bizonytalan szedules fejfajas a homlokomba szemem mogott nyomas vannak jobb napok is persze,de nem merek visszamenni dolgozni...annyira bosszanto,ezt a betegseget lehet gyogyitani?mert mar lassan elszall minden remenyem:S most fog pszichiaterhez beutalni orvos korhazba...eddig egy nover jar hozzam a pszichiatriarol,o is csak azt mondja mozogjak ,meg h kapcsolodjak ki,de nem tudom befolyasolni a tunetek letrejottet, es az idejet sem tudom meddig fonak tartani es hirtelen valtanak at mas tuneteggyuttesekre.Van aki meg ezzel kuzd,kerlek aki tud valamit irjon,koszonom
2009. okt. 16. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nah múlt héten voltam orvosnál, vagyis ilyen biorezonancián. Szervi bajt nem talált a doki, de a gép is kimutatta h folytonasan egy alap szorongásos stresszhelyzetben vagyok. Jah viszont ami nem túl jó hír h gyomorfekély kezd kialakulni a stressztől...csodálatos.

Hát ebből pszichodoki lesz...Jah meg még el kell mennem laborba.

Remélem jobban lesztek, jobban leszünk...

2009. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jobbulast neked,akkor kapsz savcsokkento tablettat, meg tukroztek?Remelem jobban leszel.En 2 hete jobban vok,de ma megin egy szorongasos rohamom lett a varosba menet kozbe...reszketni kezdtem vert a szivem meg szedultem,azt hittem osszesek:-Sde mar jobban vok,hetfon megyek be a vereredmenyemert.Azt hiszem orokre bizonyos szintet szenvedni fogunk ettol a szorongastol,mert sajan kronikus allapot, csak hol jobb, hol rosszabb!!!De azert remenykedjuk meg a joban,fiatalok vagyunk nem szabad ilyen hamar foladni...Mindenkeppen jarj el a pszichiatriara enis jarok, es hetfon doki lecsereli a gyogyszim mert ez nem segit..pusza szija
2009. okt. 31. 18:32
 13/19 A kérdező kommentje:
Haho!Irjatok,hogy vagytok?????En most kicsit jobban,de meg ez sem az igazi!Azert visszatero dolgok elojonnek,peldaul szivdobogas,arcpirulas+mellkasi borpir itthon estere,ha elfaradok!vagy fajdalmak! Veletek mizujs?pusz
2010. febr. 11. 17:26
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! 1. vagyok

Hát nekem a gyomnrom még mindig nagyon tud fájni, ha nagyon fáradt vagyok pl akkor is, szóval nem is értem, hogy mért savlekötőt szedek, amikor ez tuti h idegi alapú.(pl ha van valami program, és egész nap eszembe nem jut a gyomrom, akkor nem is fáj.) Most mászkálok még neurológushoz, mert eléggé szét vagyok esve. Valmi nem oké, lassan már egy éve, és könnyű rámondani h pszichoszomatikus...szerintem ez már összetettebb. Most megyek még vételre meg egy halom dologra. + probléma, hogy valószínüleg egy vulvodynnia nevezetű betegségem is van, nézz utána a googleban, ha érdekel. Hát azzal se tudom, h mi lesz...


Jah és nekem ilyet ajánlott a neurológus, szerintem egész jó, vagyis igazából nem tudom, hogy hat-e, de szedem. A gyomrom talán ritkábban fáj.

[link]

2010. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
* vérvételre
2010. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sziastok!

Nekem volt egy sokkal jobb időszakom, de most megint visszaestem. Ez a leggázabb az egészben, hogy az ember már azt hinné, hogy mászik kifelé a gödörből, aztán meg hopp. Rohadt egy hullámvasút ez. A vén banya helyzetjelentése volt. Uff.

2010. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szijasztok csajok1En a kerdezo vagyok!Nagyon sajnalom,hogy ilyen nagy rosszuletekkel kuzdotok meg mindig! Akarcsak en neha kicsit jobb max par napig,es maris beut a mennyko!Minden este vorosodok ,mikorra kifaradok,mivel mult 7fo ota ujra melozok 7honap kihagyas utan(tappenz).Ma irt doki propranololt a gyors szivveresemre,de oszinten nem szivesen veszembe me attol,meg forog a fold,ugy szedulok! Kedves elso nekem is 1hete gyomorgondjaim jonnek vissza!mert 3hete alig eszek megint,es mindig ilyen ehseg meg csikizo erzes van a gyomromba,ha eszek akkoris,A gyomorvedo(savlekotot)azert kell szedni,mert a szorongas,megemeli a savelvalasztast,es amiatt faj a gyomrod!Nekem is szokott nagyon sokszor szurkalni,meg leginkabb forog mint a mosogep kortyog,kotyvaszt,es hanyingerem szokott...de ez a vorosodeses ize,nagyon idegesito tud lenni.Pasim mindig megkerdezi,Mit csinaltal,hogy ilyen voros vagy?Mondom semmit,csak ugy elojott!Es az utobbi egy hetben egyre rosszabb,allandoan elojon,foleg este!Nincs valami otletetek ellene!Na meg az allando vegtag izomfajdalom ,mindenhol,ez sajnso kezdem belatni,hogy szomatizacios zavar,ugyhogy ajanlom nektek is ,hogy nezzetek utana,ez abaj,higgyetek el,en mar 3-4evnyi fajdalom,es egyeb tunetek utan lassan kezdem belatni,hogy ez tenyleg lelki,idegi eredetu!!!!Puszi nektek,Meg irjatok tobbet magatokrol legyszi!!!!!Ti miket ereztek?Es nektek van olyan,hogy napokig zugas van az egyik fuletekbe,mert nekem sajna megin elojott,foleg este lefekveskor meg ejjel,meg ebredeskor erosen zug:-(meg neha elmegy ra a hallas is az nagyon idegeseito tud lenni!!!!Irjatok,bocsi a regenyert!
2010. febr. 12. 14:10
 18/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nah a hallásom nekem is fura szokott lenni, meg a látásom is. Lehetséges, hogy az idegek a fülben is megfeszülnek, és azért van..nem tudom.

De neked ég a gyomrod, vagy hogy fáj? Mert én érzem, hogy az idegek feszülnek...

2010. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szia elso!Nekem beszokott feszulni, meg sokszor ilyen pillangokat erzek benne,meg a mellkasomig is felszokott kuszni sokszor(hala egnek 2honapja nem jott elo)mert neha annyira rossz volt,ugy ereztem elfog mulni a legzesem)fajni is szokottmintha kest szurnanak a kozepebe,vagy a koldokom mellett,azonkivul meg egy idegesito tunet mindket oldalon a bordak alatt szuro fajdalom szokott jelentkezni,neha honapokig fenn allt,most csak ritkabban erzem.olvastam a vulvodyniarol,hat nem irigyellek gondolom nagyon zavaro lehet:-(Remelem lesz ra megoldas,mert ez igy nem jo!Jobbulast Irjatok meg lanyok hogy hogy vagytok?mert szeretnem tudni mi a helyzet veletek!
2010. febr. 18. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!