Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki hasonló...

Van itt olyan aki hasonló cipőben jár? Szorongás, agrofóbia (? )?

Figyelt kérdés

Soha nem érzem magam elégnek. Elég szépnek, elég okosnak, elég jónak. Nem merek már társaságba menni sem mert szégyellem is magam a problémám miatt. Zavar a tömeg, félek ha sok ember van körülöttem. Ez már odáig fajult, hogy hányásig stresszelem magam, folyamatosan rosszul vagyok. Jövőhéten tudok csak pszichológushoz menni.

Tudnátok tanácsot adni?


2013. aug. 16. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak olyan pszichológushoz érdemes menni, aki kiképzett pszichoterapeuta, különben könnyen csalódsz. Nézd meg a Youtube-on a "Lelki bajok, megoldások" című sorozatot.
2013. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem ugyan ez van! csak én nem eszek és nem beszélek már egy ideje, pedig nem vagyok túlsúlyos. utálom magam, 16 éves vagyok és lehet hogy eléggé sok mindent közrejátszott, hogy idáig fajuljon a dolog. pl elkezdtem nézni a skinset és nagyon tetszett cassie és effy karaktere, valamint tumblis vagyok és egy csomó deprssziós képet osztok meg.a történtek fő okozója viszont egy fiú,a kinek nem voltam eléggé jó. ha gondolod írhatsz privátba és beszélhetünk kicsit
2013. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!