Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soha nem voltam ennyire...

Soha nem voltam ennyire rosszul! Mitől lehetnek rohamaim minden nap?

Figyelt kérdés
Kb.1éve pánikbeteg vagyok,utoljára komolyabb rohamom 2 hónapja volt,de mostanában 2 naponta rohamaim vannak,felhívtuk a mentőket és azt mondták,hogy nem tudnak mit csinálni,hívjuk a pszichiáteremet,oké felhívtuk és azt mondta,hogy szeptember 11-én megyek hozzá beszélgetni,de akkor most minden 2. nap rohamom lesz???Néha már annyira halálfélelmem van,hogy inkább én ölöm meg magam,vagdosom miatta magam,mert nem vagyok jól,bordenline vagyok ez miatt sem érzem jól magam,sokszor azon gondolkodom kinek is hiányoznék ha meghalnék?Sok dolog miatt vagyok pánikbeteg,de ez már túl ment mindenen,nagyon,de nagyon rosszul érzem magam...Valaki tudna segíteni?Miért vannak rohamaim majdnem minden nap?

2013. aug. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen mentem keresztül,mint Te! 1 éve vagyok pánikbeteg, minden napos rohamokkal kezdődött, voltam éjszakai ügyeleten nem egyszer, ott felírtak nyugtatót,meg elküldtek pszichiátriára,ahova azóta is járok havonta egyszer,és szedem az andidepresszánst és a nyugtatókat. :(


Én is minden rohamomnál azt hittem,hogy most tényleg itt a vég,meghalok vagy megőrülök, iszonyú volt.

De hidd el, nem fogsz meghalni!!!!!


Ha rádjön a roham és nincs gyógyszered, vegyél mély levegőket,menj ki a levegőre, igyál vizet!!!


Tudom,hogy nagyon nehéz, de hidd el, túl leszel rajta!!!!


Ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan:)


Egy (remélhetőleg,de lekopogom) gyógyulófélben lévő pánikbeteg 23/L

2013. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy roham közben zazskóba kell lélegezni? Az sokat javít rajta.
2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!