Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szoktatok gondolkozni az...

Ti szoktatok gondolkozni az öngyilkosságon? Normális dolog ha ez jár a fejemben? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször fordul meg a fejemben hogy mi lenne ha megölném magam, és egyre nagyobb vágyat érzek iránta. Járok pszichológushoz, bulimiás vagyok és antidepresszánst is szedek de gyógyulófélben, úgy tűnik egy nagyon jó párkapcsolatnak nézek elébe. De mégis néha kísértést érzek hogy bevegyek egyszerre egy csomót, vagy vagdossam magam. A pszichológusom szerint van bennem egy burkolt öngyilkossági vágy mert pia mellé gyógyszert szedek bulikban rendszeresen.18/L

2013. szept. 2. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ennyien vannak akik meg szeretnének hallni.

Sajnos nekem gyakram eszembe jut az öngyilkosság. Nem vagyok egyáltalán boldog és nehezen bírom ezt az unalmas életet.

Kétszer próbáltam öngyilkos lenni gyógyszerekkel de nem sikerült.

Ez egyáltalán nem normális, hogy ilyeneken gondolkodsz. Próbáld meg elfoglalni magad lehet hogy ez segít.

Kitartás! 18/L

2013. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
rossz látni, hogy ennyi depressziós ember van, főleg hogy a többségük nő, de miért gondolkodtok öngyilkosságon? Nekem is kijutott a rosszból (szüleim meghaltak stb..)de hát le van ejtve, az élet kínál sok szép dolgot, csak észre kell venni azokat a dolgokat..ha én még nem kötöttem föl magam, akkor senki ne tegye!
2013. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. Egészséges ember nem gondol öngyilkosságra. A természetes az életben maradás, a boldogulás vágya; aki meg akarja ölni magát, annak baj van a lelkével, amit kezelni kell. Nagyon sajnálom, hogy ennyi emberrel előfordul :(
2013. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!