Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok és félek...

Miért szorongok és félek állandóan? és mi lehet velem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és állandóan szorongok a suliban.:(

Általánosban idegileg teljesen kikészítettek és 8. év végén már be sem jöttem a suliba..itt a középiskola, már 2. éve járok, de ugyan ez az érzés csak fokozódik, hála az általános iskolának...van összesen 5 barátom az egész suliban, de nem érdekel legalább nem vagyok egyedül teljesen. A többiek szemét persze csípi ha egyedül vagyok, és néha beszólnak, de már nem is hallom meg őket. Elbújok valahova,wc-be, sarokba tááávol a többiektől...


Nem tudom őket megérteni, hogy képesek mind egy kupacba gyűlni és egymás levegőjét szívni folyton.

Nem értem miért kell csoportmunkára ítélni minket, egyedül mindent jobban meg tudok csinálni.

Nem érzem, hogy szükségem lenne rájuk...nincs szükségem vihorászó édes kacajokra meg hasonlókra.

Szeretek egyedül lenni(persze nem mindig), és egyedül csinálni meg dolgokat.

Csak egy dologgal vagyok hajlandó foglalkozni, azt pedig a lehető legtökéletesebben megtanulni és elsajátítani ahogy csak lehet. Ez lehet bármi, pl állattan, növénytan..zene..akármi.

ezekről órákig bírok beszélni..

Ehhez hozzátartozik, hogy az iskolát is utálom úgy, ahogy van. Miért kell ráerőltetni egy gyerekre hogy olyat tanuljon, amit soha a büdös életbe nem fog használni??

kémiai egyenletek például..


Mi vagyok én? Kinek kellek egyáltalán?


2009. nov. 7. 14:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia. Privát e-mailban válaszoltam. Remélem tudok/tudtam segíteni.
2009. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16/L

Hasonlóan érzek csak rájöttem hogy a félelmemből fakad az az érzés hogy nemvagyok biztonságban aminek hatására állandóan támadó helyzetbe vagyok mindent figyelek.amugyis közelharcos vagyok szóval ebbe jó vagyok:)És értem miről beszélsz mondjuk ha félek az mááás de általába az agresszióm nagyon erős lessz akkor remegek hogy kiüthessek valakit.:)Én mindent szeretek eggymagam megcsinálni mert nincs olyan érzésem hogy mindenki engem néz stb...Én a zenéből merítek rengeteg erőt:)(goth metal)én állatmánisás vagyok vannak hüllőim meg minden:)és igazad van!

szal én dettozom leszámítva hogy én ettől leszek erősebb és erősebb:)Remélem nem sokáig érzel majd így!

17/F!

2009. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!