Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ronda pasi vagyok,...

Nagyon ronda pasi vagyok, pszichiáterhez kerültem a sok visszautasítás okozta depresszió miatt. Most mindenki azt hazudja hogy nincs is velem gond. Miért csinálják ezt? Miért hazudnak olyat ami amúgy nyilvánvaló?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány utasított el. Pontos számot nem tudok mondani, de valahol 80 és 100 között. Próbálkoztam mindenféle lánynál: Kövérnél, soványnál, magasnál, alacsonynál, okosnál, butábbnál, szép és csúnyának mondottnál is. Amúgy mindenki udvarias, rendes gavellérnak tart. Azt mondják hogy amúgy jól ismerkedem, nem esek túlzásokba meg túl nyápic sem vagyok. Voltam kétszer is őrülten szerelmes, de hiába. Lehoztam mindkét lánynak a csillagokat is, de az egyik sok hónapi udvarlás után megmondta hogy eddig csak barátként nézett rám és sérti a nőiességét hogy én a páromnak akarom. A másik minden találkozásunkkor elmondta hogy nem lehet köztünk semmi és még volt hogy átment az út túloldalára ha jött egy ismerős. Nehogy együtt lássák velem.


Szóval már kívülről fújom a lerázós szövegeket. Még a saját szüleim is azt mondják hogy inkább képezzem magam tovább, találjak valami komoly hobbit ami helyetesíti a párkapcsolatot mert azt mondják hogy nem kötelező mindenkinek a barátnő, később család. Mindig elmondják hogy ne áltassam magam, ne szeressek bele feleslegesen lányokba mert csak megsebzem magam.

Önszántamból felkerestem egy pszichiátert a problémával. Az a vicces hogy amióta beszélt a szüleimmel, minden családtagom meg az orvos is azt hajtogatja hogy milyen jó pasi vagyok meg ilyesmi. Pedig eddig nem ezt mondták, biztos azt hiszik hogy ez majd segít rajtam. Még a legjobb barátaim is gúnyt űznek abból hogy milyen csúnya vagyok és nem kellek senkinek. Volt hogy lefizettek egy prostit hogy csókoljon meg (az volt életem első csókja) utána meg jól kiröhögtek. Pedig beleéltem magam hogy végre lehet valami egy kedves csajjal, szerencsém lett végre.


Már pár hónapja nem próbálkozom, azóta jobban vagyok. Többet segített ez, mint az orvos meg a gyógyszerek. Úgy látszik tényleg nem kell mindenkinek görcsösen csajozni, van akinek nem ez van megírva. Azt tanácsolom a hozzám hasonló csúnya srácoknak, hogy hagyjatok fel az ismerkedéssel és tényleg ássátok bele magatokat valamibe. Videójáték, internet például.


Viszont nem értem hogym a családom és az orvos miért hazudtak nekem?


22/F



2013. okt. 28. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat: bejön a nőknek....
2013. okt. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!