Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a sok stressz...

Lehetséges, hogy a sok stressz és szorongás miatt fáj a mellkasom, nem pedig betegség miatt?

Figyelt kérdés

Pár hete eléggé szomórú vagyok, magam alatt vagyok. Szombat óta próbálom jó kedvűnek mutatni magam, ill. próbálok az lenni, de amikor én vagyok egymagam, akkor mégis újból elszomorkodom hiába próbálom elterelni a figyelmem.

Folyamatosan olyan mintha valami nyomná a mellkasomat,

De ugyan úgy sportolok, futok de ugyan olyan jól megy, jól veszem a levegőt, jól birom, ezért gondolom, hogy nem lehetek beteg, nem vagyok rosszul csak fáj.

Ma kezdett jobbam fájni,

hirtelen mozdulatoknál jobban érzem.


Mit lehet tenni?



2013. dec. 9. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de előtte kell a kivizsgálás, mert akármennyire sportolsz meg egyebek, attól még lehet olyan szívbetegséged, ami eddig nem derült ki. Vagy más fizikai dolog; pl a hirtelen mozdulatokra erősödő fájdalom inkább mozgásszervi eredetre vall. De igen, alapból lehetséges, hogy a stressz és szorongás miatt legyenek ilyen tüneteid.
2013. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja az is fontos, hogy 18 leszek, egészéges fiatal!
2013. dec. 9. 19:30
 3/4 automatakoktel ***** válasza:
Viszont az is lehet hogy szervezeti probléma miatt van szorogásod és stresszed.
2013. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ugyanilyen problémám volt, elmentem orvoshoz, ekg stb.. de az első kérdése az volt hogy stresszes vagyok-e mostanában. azt mondta semmi baj nincs az egészségemmel. nekem napi 1 magneb6-ot javasolt, kipróbálni megéri szerintem. :)
2013. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!