Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le semmi, nincs...

Nem köt le semmi, nincs kedvem emberek közé menni, beszélgetni, mosolyogni. Hogy lehetne megállni a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi, a munkámat elvégzem, mert muszáj, bár néha egy kicsit munka közben el tudom felejteni, hogy mennyire nem vagyok jól, de utána megint nagyon rossz. Legszívesebben csak egyedül lennék, hogy ne kelljen senkivel beszélgetni. Vagy nem tudok aludni éjjel vagy egész napokat aludnék át. Sokszor elsírom magam, akár semmiségeken is, máskor meg olyan mintha nem lennének érzéseim, csak elmegyek dolgok, események mellett. A sport nem segít, néha elkényszerítem magam programokra, de vagy hazamenekülök, vagy valahogy kibírom és alig várom, hogy vége legyen és egyedül lehessek újra. Próbáltam recept nélkül kapható hangulatjavítókat, de nem ért semmit.
2009. nov. 24. 20:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Talán nincs világképed. Foglalkozz különféle filozófiákkal. Úgy látom, értelmes vagy, biztos vonzana a filozófia, ha belefognál. Kikutatnád, mi az élet értelme, és akkor megvan a megfejtés.
2010. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Egyet értek 16:09

Ha annyira szereted a munkádat, akkor vegyél ki szabit, és keress 1 olyan munkát csak 1 kis időre, amit a világért sem csinálnál meg.

Amúgy nem azt írtad h van 1 kapcsolatod? akkor mért nem próbálkoztok a gyerekkel? lehet tolakodó kérdés, és elnézést ha tényleg az, csak nem nagyon értem.

És hogy valamikor imádod a munkádat, utána pedig gyűlölöd.. tényleg elég labilis vagy érzelmileg, de lehet csak én vagyok a hülye és nem látom át a helyzetet

2010. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Én pánikbeteg voltam egy időben és arra tanított meg, hogy nem szabad olyat csinálni, amihez az embernek egyáltalán nincs kedve. Általában ezekről később ki is derült, hogy rossz irányba vittek volna, esetleg fölösleges lett volna megcsinálni. Pl. ha nincs kedved sportolni, akkor ne csináld, mert csak tovább fokozod a bajt. Ha nincs kedved éppen elmenni a beteg nagyihoz, akkor majd elmész holnap. Ha meg olyan dolgot kell megcsinálni, amin felelősséged van, akkor azt úgyis megcsinálod, nem kell rajta sokat agyalni. Olyan meg nincs, hogy nincs más választásod, mert mindig van más. Lehet, hogy egy olyan munka mellett sokkal jobban éreznéd magad, amivel mondjuk kevesebbet keresel.
2011. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Még élsz?
2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
# 11/34 - es válaszoló, kérlek ne magyarázz hasztalan baromságokat, mert csak rontasz a helyzetén. Egyedül te vagy képes magadat kirántani ebből. Lehet barátnő kell, lehet környezet váltás, lehet kaki minőségűek a barátaid. Találd meg azt, ami képes kielégíteni. Ha meg nem tudod úgy élni az életed ahogy akarod, nos akár meg is halhatsz
2018. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!