Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le semmi, nincs...

Nem köt le semmi, nincs kedvem emberek közé menni, beszélgetni, mosolyogni. Hogy lehetne megállni a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi, a munkámat elvégzem, mert muszáj, bár néha egy kicsit munka közben el tudom felejteni, hogy mennyire nem vagyok jól, de utána megint nagyon rossz. Legszívesebben csak egyedül lennék, hogy ne kelljen senkivel beszélgetni. Vagy nem tudok aludni éjjel vagy egész napokat aludnék át. Sokszor elsírom magam, akár semmiségeken is, máskor meg olyan mintha nem lennének érzéseim, csak elmegyek dolgok, események mellett. A sport nem segít, néha elkényszerítem magam programokra, de vagy hazamenekülök, vagy valahogy kibírom és alig várom, hogy vége legyen és egyedül lehessek újra. Próbáltam recept nélkül kapható hangulatjavítókat, de nem ért semmit.
2009. nov. 24. 20:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

A maszturbálás már mitől lenne pótcselekvés? ez marhaság!!


A maszturbálás tök jó feszültséglevezetés és majdnem annyi mennyiségü boldogsághormon termelődik mintha élesben szexelnél, sokféle kámia végbemegy iylenkor, melelsleg egészséges is mert nem keletkezik pangó prosztata meg sperma stb.


Az önkielégítés olyan mint a fogmosás, ha nincs rendszeres szex legalább 3 naponta 1-2x akkor kell és kész!!!

2009. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Esetleg elkezdhetnél tanulni és akkor talán rájönnél mekkora marhasága munkád..


Diplomázz, másoddiplomázz vagy doktorálj!!

2009. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha nő vagy akkor lassan gyereket is szülhetnél..
2009. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Na, akkor sorban:)

Hangszer: játszom több hangszeren is, de nem találok benne sok élvezetet mostanában.


Tanulás: a 3. diplomámat fejeztem be tavaly télen, úgy döntöttem kell egy kis szünet, amúgy a doktorim témáján agyalok és lehet hogy tavasszal megpróbálom a felvételit. A munkámat nagyon szeretem, erre nem fogok rájönni, hogy marhaság, mert mindig is ezt akartam csinálni és jól is megy. Viszont a legrosszabb, hogy még így is egyre kevesebb örömet látok benne.


Gyerek... ha csak rajtam múlna, már legalább 5 lenne. De egyelőre nem találtam meg azt az embert (vagy ő nem talált meg engem), aki tőlem szeretne gyereket. nagyon hiányzik, vágyom is rá, de ehhez ketten kellenek.


Tudom, hogy most úgy tűnik, hogy nem jó semmi tanács, pedig nagyon is jó, csak visszajelzésként azért is írok, hogy lássátok, hogy már mennyi mindent kipróbáltam.

2009. nov. 30. 18:51
 25/35 anonim ***** válasza:
:( Szegény. Vajon mi a megoldás?
2009. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid?

Nem túl gondtalan az életed? Nincs ami kellően lekössön, foglalkoztasson? Megvannak a napi örömök, kihívások?

Sport? Mozogsz eleget?

Próbálj valami extrémsportot. Pl falmászás, abban ott kell lenni agyilag és testileg, biztos kikapcsol órákra.

2009. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

A barátaim egy részét költözés és egyebek miatt elvesztettem, de az igaziak megmaradtak.

Nem, arról szó sincs, hogy jó dolgomban nem tudok mit csinálni. Napi 10 óra munka (renegeteg szellemi kihívás, sokszor azonnali döntés), lakáskeresés, egy beteg nagyi, családi gondok, szóval a gondtalanságtól szerencsére messze vagyok.

Lehet hogy sporttal érdemes lenne többet próbálkoznom, mert sportolok ugyan, de mivel igazán nem öröm, ezért nem olyan sokat. Az extrém sportokat kihagynám, elég suta vagyok ilyenekben, az első falról lezúgnék.

Ma voltam kineziológusnál, nem tudom segít-e, még olyan vegyes bennem minden. Mostanában kicsit jobb, vagyis annyira nem rossz inkább úgy mondanám. De nem ennek kellene a célnak lennie, hogy túléljek.

2009. dec. 1. 20:50
 28/35 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, keress meg egy szakembert, de valami jót.

Ha lehet ne csak pszichológus legyen, hanem pszichiáter is.

Olyan ördögi körnek tűnik ez nekem amiből ki kellene törnöd. Szerintem sokat segíthet.

2009. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, mivel nem most kezdődött, ezért ne várj gyors eredményt. Biztos, hogy szép lassan jutottál ebbe a helyzetbe, és jó ideje tart, de elképzelhető, hogy ugyan ennyi ideig fog tartani kimászni is belőle.
2009. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Túl tökéletes vagy! És az életed is!

Csinálj valami nagyon rosszat! Keress kalandokat, izgalmakat.

Hallgass metál zenét otthon egyedül és tombolj rá!

2010. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!