Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le semmi, nincs...

Nem köt le semmi, nincs kedvem emberek közé menni, beszélgetni, mosolyogni. Hogy lehetne megállni a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi, a munkámat elvégzem, mert muszáj, bár néha egy kicsit munka közben el tudom felejteni, hogy mennyire nem vagyok jól, de utána megint nagyon rossz. Legszívesebben csak egyedül lennék, hogy ne kelljen senkivel beszélgetni. Vagy nem tudok aludni éjjel vagy egész napokat aludnék át. Sokszor elsírom magam, akár semmiségeken is, máskor meg olyan mintha nem lennének érzéseim, csak elmegyek dolgok, események mellett. A sport nem segít, néha elkényszerítem magam programokra, de vagy hazamenekülök, vagy valahogy kibírom és alig várom, hogy vége legyen és egyedül lehessek újra. Próbáltam recept nélkül kapható hangulatjavítókat, de nem ért semmit.
2009. nov. 24. 20:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Müller Péter könyvéből idézek: "Isten az, ami hiányzik."
2009. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene mindenkire rátukmálni a vallást, ez magánügy.
2009. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hívő vagyok, de egy ideje az sem segít.
2009. nov. 24. 23:40
 14/35 anonim ***** válasza:
Ez az állapot mennyi ideje tart?Mikor kezdődött?Volt esetleg kiváltó oka?
2009. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Kb. 3-4 éve, de most megint rosszabb. Nem igazán volt konkrét kiváltó oka.
2009. nov. 25. 13:54
 16/35 anonim ***** válasza:
És előtte milyen voltál?Más volt az életed valamiben akkor,mint most?
2009. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Semmi olyan változás nem történt. Váltottam közben munkahelyet, de azt is szeretem meg a mostanit is, ezzel semmi gond.
2009. nov. 25. 15:55
 18/35 anonim válasza:
Már bocs,de erre igazából egy megoldás van és az a szex illetve a maszturbálás...
2009. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
A szex mint megoldás? Ugye csak viccelsz... Amúgy van kapcsolatom, jó a szex közöttünk, de amikor reggel felkelni sincs erőm, akkor a szex eszembe sem jut. A maszturbálás meg egyszerűen pótcselekvés, ami semmire nem megoldás.
2009. nov. 29. 11:28
 20/35 anonim ***** válasza:

Vegyél egy gitárt vagy egy szájharmonikát és zenélj!!


Tanuld mega kedvenc számaidat eljátszani! Tökre inspirál és megnyugtat, felszabadít!


Csúcs érzés hangszeren játszani, próbáld csak ki!!!

2009. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!