Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet megfulladok? úgy érzem...

Lehet megfulladok? úgy érzem a tüdőmbe nem megy elég levegő. Bepánikolok tőle.

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak pánik!
2014. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fulladsz meg, inkább pánikbetegséged van. Pszichiáterhez kéne menni.
2014. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jaj, de ismerős ez a helyzet! Nálam is ugyanez volt, aztán elmentem a pulmonológiára és kiderült, hogy kezdődő asztmám van. Felírnak gyógyszert és azt ha rendszeresen használod akkor nem lesz semmi bajod. Már ha tényleg asztmád van. Érdemes lenne mielőbb szekemberhez fordulnod.
2014. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy pánik mindig ez van és teljesen nyugott vagyok csak félek h vmi baj van.
2014. jún. 8. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet pánikbetegség (ilyenkor elfojtott stressz vagy szorongás válthatja ki a rohamot, figyeld meg hogy van e heves szívdobogásérzeted félelemérzeted a roham mellett) de akár asztma vagy tüdőbetegség is okozhat nehézlégzést.

Ha nem javul menj el orvoshoz, hogy kizárd a komolyabb bajokat.

2014. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a pánikroham az ilyen. nekem is volt benne részem sajnos...
2014. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én csak 11 éves vagyok és nekem is ez van lassan lehet elmegyünk vele az orvoshoz de szerintem pánikbetegség mert ha felkelek ez eszembe jut és hevesem ver a szívem és félek bepánikolok. De az is előfordulhat hogy asztma mert apukám is asztmás.
2016. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!