Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én most elbutultam 21 évesen?...

Én most elbutultam 21 évesen? Tehetek még ellene?

Figyelt kérdés

Szóval a gond hogy depreszióval és szorongásal küzdök 15 éves korom óta! A depreszió 2009 Januárja óta áll fent a szorongás 2004 oktoberében lépett elsőnek az életemben!

A lelki problémáim elfolyton mint a érzéseim is! Rengeteg stressz volt a életemben,honapokon át szorongtam folyt rólam a víz! Általános suliban mikor nem voltam depresziós 4-es 5-ös tanuló voltam! Elég volt órán odafigyelnem a jó jegyekhez! Na már depresszió/útán/ elsőnek Informatikára jártam érretségivel volt összekötve és egyszerűen a szorongás miatt lebénultam alig vártam hogy vége legyen az órának. Ott is volt hogy 4-es hoztam de nagy részt rosszak voltak a jegyeim mert az agyam le volt fagyva tiszta ideg voltam egész órán meg volt hogy lázas is! A lényeg hogy most teszteltem magam és alig emlékszem valamire, szinte mindent elfelejtetem. 14 évesen sokkal okosabb voltam mint 21 évesen! Most nem fog az agyam, hiába tanulok nem akkar megragadni! Pincérnek átmentem de ott még jobban nem fogott az agyam, 3 órát ültem a könyv előtt és pár szó ragadt csak meg.


Szerintetek visszafordithatóm ezt a folyamatot? Mit kéne csinálnom? Nagyon rosszul érzem magam, a gond hogy még mai napig tart a depresszióm,gondolom ezt is le kéne győzni a gyógyuláshoz! 21 éves srác vagyok.



2014. júl. 2. 15:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát akkor egy cipőben vagyunk tényleg.


mivel van 10 osztályod erre van sok OKJ lehetőség


nem tudom merre laksz, de van olyan, hogy számítógép-szerelő karbantartó tanfolyam pl.

kereskedő, boltvezető-höz is elég 10 sztály



Ezeket tudom javasolni, de van még pár.


Amugy igen, nap mint nap nekem is eszembe jut, hogy nem sikerült az érettségi, de én valószínűleg "megveszem". Ilyen világban élünk, előre kell törni, sokan politikusok is hamis diplomával vannak stb.


Erkölcsi része nem érdekel, megbukni talán nem bukok meg vele, börtönt ezért úgysem adnak, csak duma 2-8 évig terjedő börtönbüntetés.


Szóval Én biztos nem állok be a szalag elé valamelyik gyárba!


21F

2014. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen! Célom egy informatika vizsga csak most dolgozom keményen fizikailag! Szép lassan meg probálom helyrehozni az életem. Ma például az állitólagos haverom ráhajtott arra a csajra aki nekem tetszett! Na az ilyen nem barát szerintem. Majd jön ö még ha kell valami, csak akkor én nem leszek kéznél élje ki magát a csajon. kétszínű dög!
2014. júl. 5. 23:40
 23/26 anonim ***** válasza:

Értem. És szabad tudni mit dolgozol?


Mert ez is fontos tényező a betegségednél. Elviselhető a munkád? De tiszteletem, hogy tényleg tevékenykedsz, ez már egy jó út !


Én nekem a csaj téma jelenleg tabu. se energiám se időm ezzel foglalkozni... kiégtem. tudom nem normális 21 éves létemre, remélem egyszer ezen a téren is elkezdek tevékenykedni ha rendbe jött az életem nekem is


21f

2014. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Per Pillanat közmunkán vagyunk és járdázunk kicsit kemény fizikai munka de tűrhető! Napi 8 órába havi 50E-ért!

De olyan furcsa hogy a én korosztályomban csak én dolgozok ott, volt velem rengeteg srác aki azt mondta nem vállalja el mert leégeti magát! Akikel dolgozok nagy rész 45-60 év közöttiek! Én vagyok egyedül 21 éves! Sajnos ebből nehéz összehozni egy jogositvány árát! :S

2014. júl. 6. 09:25
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi a megoldás. Hasonló az én helyzetem is


tényleg nem tudom mit kellene tenni :/

2014. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Most veszek omega 3-at! Calcius-mangéziumot és egy multivitamint! :) 10E forint lesz szállitásal! Remélem ez majd segit valamit! Muszáj lesz!
2014. júl. 14. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!