Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semminek nem tudok orulni,...

Semminek nem tudok orulni, senki sem erdekel. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Pillanatnyi oromek vannak, de aztan ujra csak a szomorusag, levertseg. Etvagyam sincs mar 2 hete.

Nem vagyom masok tarsasagara, parkapcsolat se erdekel, egyszeruen semmi sem erdekel. Taszitanak a ferfiak szinte. Nem akarok osszebujni, szexelni, semmit.

Elkezdtem futni jarni, hatha jobb lesz, de csak kinszenvedes, mert ezt sem akarom..

Ja es hiaba alszok, ugyanolyan faradt vagyok, mint mikor lefekszem.

Hiaba vasarolok, ami regen jobba tette az egesz napomat, nem segit.


A kinezetemmel is csak a baj van, mert nem oltozhtek ugy, ahogy akarok (tulsulyos vagyok, fogytam anno, de mostanában visszahiztam es nincs erom fogyozni..)


2014. júl. 24. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a nagy hajtás utáni kiüresedés. A felvételit tudod jövőre is pótolni, nem számít az egy év. Vagy anyagilag nem akarnak támogatni? Mit akartál tanulni?
2014. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Orvosira akartam volna menni. Az a baj, hogy nincsenek emelt erettsegik, evvegi jegyeim szarok, tehat bekerulni nem tudok mar. es igy 2 ev biosz es kemia kihagyas utan emeltezni... eselytelen :(
2014. júl. 24. 21:56
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem hajtottam... Csak annyi volt, hogy megtanultam minden tetelt szo szerint, illetve hat hulye sem vagyok, kituno szobelijeim lettek. 1 honap hajtas volt
2014. júl. 24. 21:57
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát szedd össze magad. Mozogj, étkezz egészségesen, tanuld a kémiát, a biológiát, jövőév ilyenkor pedig gyere vissza, és újságold el, hogy " IGEN, SIKERÜLT! MEGCSINÁLTAM! FELVETTEK AZ ORVOSIRA." Mindenki életében vannak hullámvölgyek, de nem kell benne ragadnod. Most nehéz, holnap már könnyebb. Nehogy már egy ilyen hullámvölgybe törjön bele a bicskád.
2014. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1 évig tanulsz, jövőre meg tudod csinálni.

Ezt a Remotívot próbáld meg szedni.

2014. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Figyelj, én 21 évesen kezdtem el jogot tanulni, mert nem tudtam mit akarok az élettől. Mindenkinek vannak rosszabb periódusai, és teljesen átérzem a problémád, mert nekem is volt ilyen korszakom. Orvosira sokadjára szoktak bekerülni, volt ismerősöm aki 30 évesen kezdte el. Ne add fel az álmodd, szerintem kezd diétázni, kezdj tanulni és ősszel érettségi!!! Összehozhatsz egy kémia-biosz emeltet, ha nem sikerül jól még mindig ott a tavaszi érettségi időszak. Megértelek sajnos mindenben, mert évekig éltem így. :( Egyél rengeteg gyümölcsöt, szedj C vitamint, magnéziumot, vasat, kalciumot rengeteget! És ne csak diétázz, hanem sportolj valamit, tudom nehéz elkezdeni és rohadtul nincs kedved hozzá, de muszáj! Depressziós vagy egyébként sajnos... :(
2014. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hmm tul gőrcsös vagy!! Lehet nem sikerül az" orvosi".

legyél olyan mint Gps..ujra tervesés..

2014. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gorcsos. Mostanaban jutott eszembe az orvosi
2014. júl. 25. 21:25
 19/20 anonim ***** válasza:
A tanév végén volt célod: az érettségi, ezt megcsináltad sikeresen, és most nincs újabb cél. Irány az emelt kémia, biosz, már nyáron is elkezdhetsz tanulni, és újra lesz miért.
2014. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

halgasd meg !

http://www.youtube.com/watch?v=JwhwJp9j_Ys

Nem Mind1 - Lehetőségek embere


" Előtted egy világ terül szét,

Hogy mit teszel, csak rajtad múlik rég

Honnan hová tereled az életed,

Mi az, amiben örömödet leled,

Hisz nem ez a végső állomás,

Mindenkinek kell az önmegvalósítás,

De az időnk véges, ezt ne feledd,

Élvezd az életed amíg teheted!

Élvezd az életed amíg teheted!"

2014. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!