Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok meghalni de nem...

Nem akarok meghalni de nem látok kiutat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az életem teljesen reménytelen. Már 22 éves vagyok tehát nem egy kis tini aki csak fel akarja hívni magára a figyelmet. A szüleim alkoholisták. Csak a veszekedés egész nap és még én is kapok jókora állasokat. Beteg vagyok ami miatt nem tudok dolgozni. Egyedül nem megy. Nincs hova mennem. Nincs kihez. Eddig talán egy kis élet kedved a párom adott akivel 3 év után vége lett. Nincs semmi reményem.. Nem tudom mit tehetnék. Csak az jár a fejembe már több hónapja hogy jobb lenne meghalni. De valahol nem akarok meghalni..Kiutat keresve.. de egyre sürübben jönnek rám mély depressziok. És félek eljutok odáig hogy egyszer megtegyem. Mit tehetnék? egy beteg lány...
2010. jan. 11. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Még ha a rossznak a legmélyebb részén is vagy jelen helyzetben, ne add fel!!! Tudom, h lehet, h most azt mondod, h könnyű nekünk, könnyen beszélünk és hasonlók. Sok embernek volt már ilyen érzése, mint Neked, de nem adta fel, hanem küzdött, harcolt, és meglett az eredménye!! Jobbra fordult a helyzete!! :) Teljes mértékben megértem, h most nagyon le vagy törve, sok negatív esemény van az éltedben, de próbáld keresni az élet szebb, naposabb, pozitívabb oldalát!! Meg fogod találni, hidd el, csak időbe kerül :) Annyi dolog van, amiért érdemes élni, csak észre kell venni őket!!! :)

Van úgy, h nagyon aprócska, törékeny, vigyázni kell rá, de mégis olyan pozitív dolog, ami mosolyt csal az arcodra!! :)

Fel a fejjel!!! :) Ne add fel, léccy!!

Remélem, h tudtam segíteni!!

20/L

2010. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon remélem szedel az epilepsziádra gyógyszert.Na szép nekem ha ilyen beteg gyermekem lenne bearanyoznám a napjait. Mindent megtennék ne érezze magát kirekesztettnek, hiszen nem egy mozgássérült barátom van, akinek visszaadtám már az önbizalmát. Fel a fejjel, te okos vagy, az tűnik ki az írásodból. Ragadjál meg minden lehetőséget, ahonnan segítséget szerezhetel.Önkormányzat, szociális intézmény, mindent, mindent, hogy kijuss a pokolból.
2010. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tegyél. ;( De azért öngyilkos ne legyél, szerintem(én ezt tenném), a szüleidet egy elvonókúrára juttasd el. Szerintem ez az első lépés, és utána talán már ők is tudnak segíteni.
2010. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az epilepszia kezelhető, és vannak olyan munkák, amiket mozgássérülten is végezhetsz, pl.telefonos, számítógépes munka. Úgyhogy ne add fel, próbálj az álláskeresésre koncentrálni, hogy legyen valami cél előtted!
2010. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
am meg ne add fel énse adtam majd 3 évig perhes korom volt (tehét mozgássérült voltam) asztmás,és idegileg roncs :) nem adtam fel egy percig se bár nagyon megvolt kötve minden (sétálás ) nem csináálhattam feltört több helyen véresre törte a lábam . és ma már egézséges vagyok :') bár idegileg még mindig roncs vagyok -.-"
2010. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Már az hogy megkérded mit lehet tenni igazolja hogy nem akkarsz meghallni. Igen a barátod elhagyot most rossz de lesz másik kapcsolatod, most nem dolgozol de még lehet. Keres segítő szervezeteket akik munkához és lakhatáshoz is juttathatnak. Igenis van kiút ne add fel.
2010. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én lehet tudok neked segíteni!

Irj privit!

2010. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia. :) Helyrejöttek a dolgok?: )
2012. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia.. szerencsére helyre jöttek a dolgok.. nem is kicsit :) édesapám teljesen letette az alkoholt.. édesanyám max hétvégén iszik meg pohár bort nem többet. :) azóta nyugodt vagyok én is és kiegyensúlyozott. itthon minden jó :) nincsenek veszekedések csak alap kis összezörrenések.. a szüleim pedig támogattak benne hogy kikecmeregjek a depresszióból :) remélem minden így marad... most minden a legnagyobb rendben... volt értelme minden nap beszélni velük erről... pedig az elején azt hittem hiába.. de most már tudom hogy nem :)
2012. okt. 13. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!