Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mindig a öngyilkosság...

Miért mindig a öngyilkosság jut a fejembe? Ez már nagyon erős depresszió?

Figyelt kérdés

Sajnos a depresszióm elég szépen jelen vagy úgy érzem! Sehol se vagyok boldog a világban. Az idegesétől aludni se bírok,boldogtalan vagyok. Már ott tartok úgy érzem meg akarok halni! 21 vagyok nincs barátnőm a önbizalmam is 0 szeretetthiányom van meg minden, ölelgetős vagyok.

Most 3:45 van és folyton szomorúságot érzek. Folyton a múlt jár a fejembe és úgy érzem közeleg a vég!



2014. aug. 4. 03:46
 1/9 anonim válasza:
Szia! Ha már sokszor vannak öngyilkossági gondolataid, akkor szerintem fordulj pszichológushoz. Az önbizalom fejleszthető, a múlton rágódni pedig felesleges. Most beteg a lelked, de ha meggyógyulsz, lesz barátnőd is.
2014. aug. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, nekem a családi gondok hozták ki, a szüleim baromsága, éveken keresztül hallgatni, tűrni, az sem segített, hogy vidéken éltünk a világ végén egy faluban. Nekem a VÁLTOZÁS oldotta meg és neked is erre van szükséged. Költözz. Új város vagy új ország, új kihívások, új emberek körülötted.
2014. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hektorr7 ***** válasza:

Pszichiáterhez kellene menned mert neked súlyos dperessziós epizódod van valószínűleg. Öngyilkosságon gondolkozol szóval vszeg pszichotikus is vagy már. Ergo nem vagy beszámítható így emiatt tehát kérd meg szüleidet vagy akiben megbízol hogy kísérjen el orvoshoz. Ott majd kapsz megfelelő gyógyszereket amikkel eltompítják az erős érzelmeidet és más, értelmesebb dolgokon fogsz gondolkodni!!


Szóval MÉG MOST MENJ EL PSZICHIÁTER SZAKORVOSHOZ VAGY KERESD FEL A HOZZÁD LEGKÖZELEBB LÉVŐ KÓRHÁZ SÜRGŐSSÉGI OSZTÁLYÁT!!

az öngyilkossági gondolat nem vicc!!!

2014. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éltem a Xanaxtol egy ídőben zombiként én nem akkarom mégegyszer átélni ezt! De köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 4. 15:34
 5/9 hektorr7 ***** válasza:
Neked nem xanax kell hanem valami erős nyugtató amitől világodat se fogod tudni!!! Öngyilkossági gondolatoknál antipszichotikumot vagy neuroleptikumot adnak amitől leszedálódsz! A xanax szorongásoldó attól nem lehet "bezombulni"
2014. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban mikor tavaly öngyilkos voltam adtak és korházba voltam reggel délbe este adtak kapzulákat nem tudom mik voltak azok! De olyan voltam tőlűk mint egy zombi.
2014. aug. 4. 15:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi volt az a gyógyszer ami meg szűntette az összes érzésem ? :) Akkor ha azt újra szedem nem lesznek bajok ? :)
2014. aug. 4. 15:46
 8/9 hektorr7 ***** válasza:

Keresd meg a zárójelentésedet amit adtak a kórházban azon biztos rajta lesz a kapott gyógyszereid nevei. Na azokat kellene újra szedned szerintem! De mindenképpen menj el pszichiáterhez mondd el az öngyilkossági gondolataidat és ő majd intézkedik!!!


De könyörgöm menj el orvoshoz amíg nem ölöd meg magad! Nem vagy beszámítható, pszichotikus vagy ilyenkor nem tudod mit miért gondolsz stb

2014. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán meg teremtem a saját világom! Ahol a Shinobik egyenrangúként élhetnek! :)
2014. aug. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!