Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszánsoknak...

Az antidepresszánsoknak mennyi idő kell h kiürüljön a szervezetből, elegendő 1 hónap?

Figyelt kérdés
Gyerekvállalás miatt kérdem. Egy hónapja nem szedek semmit, előtte is csak 25mg amitriptilint. Most szeretnénk próbálkozni.
2014. aug. 27. 13:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! A dokitól megkérdeztem, ő azt mondta h ezt az antidepresszánst akár terhesség alatt is lehet szedni. Viszont ennek is mint mindennek vannak kockázatai. Ezért kérdem itt h ki mit gondol, mennyi idő lehet míg végleg kiürül a szervezetemből. Azt tudom h 3-4 hetet mondtak h akkor kezd hatni.

Amúgy nekem is volt szülésem, tudom miről beszéltek, Szülés előtt semmi problémám nem volt. Szülés után lett úgynevezett szülés utáni depresszióm, amivel súlyos pánikrohamaim voltak. Ezért szedtem a szert, de már nem szedem egy hónapja és teljesen jól vagyok, mint szülés előtt. 4 hónapot szedtem.

2014. aug. 29. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!