Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap elegendő lehet 15...

1 hónap elegendő lehet 15 kilot fogyni?

Figyelt kérdés

most 185 centi vagyok és 105 kilo.


Most járok kondizni és az lenne a kérdésem milyen gyakorlatokat végezzek hogy 1 hónap alatt lemenjen 15 kilo,és nem tudom hogy ennyi idő alatt lehetséges-e,


Ja és még hogy ha futnék mellette az segítene?



2012. aug. 6. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyire gyorsan nem lehet fogyni. Mivel nagy a túlsúlyod, mondjuk 5-6 kilót mondanék egy hónapja. Többet nem lehet, és nem is kell!
2012. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Edző ott azt mondta ha napi 1 órát hasra gyúrok és mellette futok akkor 15 de ha több edzést csinálok a 20 kilo is meglehet.


Csak 1 hónapra 25 ezer forintot kérne hogy segítsen és inkább magam próbáltam volna meg de úgy látszik csak fizetnem kell. :(

2012. aug. 6. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd, azt edző biztos jobban ért hozzá, de nekem ez fura.
2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsit fura de hátha. Még ha 10 kilot fogynék nekem akkor is megérné kifizetni. Fontos nagyon a dolgok úgyhogy belevágok mást nem tudok tenni.
2012. aug. 6. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem le fog húzni, vagy ha mégis sikerül ennyit leadnod belefogsz dögleni, annyit kell mozognod
2012. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenbe semmiképp ne menj bele, egy normális, hozzáértő személyi edző nem ígér 15-20 kiló fogyást 1 hónap alatt. 1 hónap alatt maximum 5-6 kilót célszerű és egészséges leadni, talán az első hónapban valamivel több is lemehet ekkora súly mellett. Ha ettől többet fogysz rövid időtartam alatt az egyrészt nem lesz maradandó, másrészt a bőröd lógni fog és az legalább olyan csúnya, mint a háj.

Keress egy rendes személyi edzőt,ha egyedül nem megy a fogyás, aki nem lehetetlent ígérget jó pénzért, hanem tényleg hozzáértő. És ne egy hónap alatt akard lefogyni azt a túlsúlyt, ami évek alatt szaladt fel rád.

2012. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem évek alatt szaladt fel rám hanem 4 hónap betegség után,és mostmár 7 hónap telt el és visszatérhetek a csapatomhoz focizni edzeni csak annyi evvel a gond hogy nem úgy bírom mint amikor 80 kilos voltam.


És én mihamarabb szeretnék visszatérni.

2012. aug. 6. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt az edzőt most felejtsd el.

Vagy keresel egy normális edzőt vagy beírod szépen googleba, hogy "kondi edzésterv", átnézel pár lapot és ami tetszik és megy (nyilván hajtani kell magad, de mondjuk most még nem ajánlanék futást, mert azzal a bokád/térded eléggé taccsra vághatod) azt csinálod.

1 hónap alatt tényleg 6 kiló körül fog lemenni. Mint írtad 4 hónap alatt szedted fel, annyi alatt is akard leadni. Ha leadnád 1 hónap alatt a 15kg-t, akkor lógna a bőröd és könnyebben vissza is jönne. Szerintem inkább add le tartósan, mint gyorsan. :)

2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. :D
2012. aug. 6. 18:45
 10/10 anonim válasza:
simán le lehet fogyni 1 hónap alatt annyit.. én 20-at fogytam kb 2 hónap alatt és azóta se jött vissza! (depresszió és a szerelem hatása :$ )
2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!