Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden nap sírok, mit tehetnék?

Minden nap sírok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy kis ideje megváltozott az életem, mert Pestre költöztem albérletbe. Sajnos egyelőre nem főiskolára, hanem okj-re. Nnyitott lány vagyok, a suli nagyon jó, de élet szinten nem ugyanaz.Nincsenek még barátaim, nem is tudom itt lesznek e. Folyton honvágyam van, hétvéére hazajövök, de vasárnap vissza se mennék. Magányos vagyok, Pest meg nsgy varos nekem. Tudom tsnulni minden felekeppen jo lehetosegz es hogy megtehetjuk hogy Pestre jarjak, lakjak stb.. de attol is felek mi van ha idovesztegetes es penz elvesztegetes mert nem keves igy. Ha foiskola lenne nem lenne kerdes bennem es elveznem is. De igy is tobb mint a semmi. Csak eletem ics. Tudom h vannak rosszbb dolgok, en meg meg fiatal is vagyok de felek semmi ertelme semminek es nem latom a jovomet sem valamint h leszek e meg boldog? Felfordult mindrn de nem valtoztak pozitivan a dolgok. Gimibe otthonrol jartam, tanulhattam volna tobbet is de az erettsegim jo lett. Szerettem itt lenni, egybol lettek baratnoim meg voltak jo programok, bulik. Ezt is kinottem mar, mara nem kotnek ide dolgok se emberek. Raadasul mindenki masfele ment. Csak a vegere amugy sem volt mar az igazi semmi.

2014. szept. 7. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
hát... ezt inkább privátba :D
2014. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!