Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki ilyeneket csinált...

Ha valaki ilyeneket csinált gyerekkorában, akkor valószínű, hogy felnőttként pszichopata/szociopata lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon agresszív volt, ha kihozták a sodrából, nekiment az ovistársainak (még kisiskolás korában is néha). Máig agresszív, de visszafogja magát. Lopott az óvodából (nem tudom, hány éves korig normális ez). Nem bánta meg, mikor megmondták neki, hogy nem helyes, csak azt bánta, hogy vissza kellett adnia. Gyűjtötte a babákat, de mindig csak kínzósat játszott velük. Dobálta őket, kiszúrta a szemüket, felvágta őket, lenyúzta a bőrüket. Általában azt játszotta, hogy a babák egy árvaházban vannak, ahol bántalmazzák őket. Állatokat nem kínzott, viszont ha valaki feldühítette, elképzelte, ahogy például szétrobban a feje, levágják valamijét (kisiskolásként).


Máig szereti a véres dolgokat, de nem tudok kiigazodni rajta, olyan, mintha nagyon keveset árulna el abból, milyen is ő.



2014. szept. 9. 16:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Kérem irjon nekem privát üzenetet.

Egy sorstárs

2014. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Érdekelne, hogy van-e új fejlemény. Nekem sokat segített a kérdésfeltevésed és a válaszok.

Hasonló cipőben járok (enyém 16/L) és én is azon a véleményen vagyok, hogy nem kell pátyolgatni, hiszen felnőtt. Nem szefós, meg tud állni a saját lábán. Emlékezz vissza arra, amikor Te 20 éves voltál.

2016. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!