Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, válaszolnátok...

Pánikbetegek, válaszolnátok néhány kérdésra?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztok? A munkátokat hogy tudjátok ellátni? Tudtok autót vezetni? Mikor tör rátok a roham?
2014. szept. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosz nem dolgozok és már nem vagyok (annyira) pánikos.Mikor még dolgoztam pánikosan, el tudtam látnia munkám.A nehéz fizikai része nem nagyon ment, de azzal most is bajban lennék.Nem tudok vezetni sajnos, nincs jogsim.Hogy mikor tört rám a roham?Nos, teljesen kiszámíthatatlan volt, bár ha el kellett mennem valahová, tehát ki a házból, akkor határozottan romlott az állapotom.Egy ideig még kísérővel sem voltam képes kimozdulni, de aztán erőt vettem magamon és saját erőből kijöttem ebből a pokolból.
2014. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mit dolgoztok? "


Magánügy.


"A munkátokat hogy tudjátok ellátni?"


Nehezen.


"Tudtok autót vezetni?"


Nem, mert nincs jogosítványom.


"Mikor tör rátok a roham?"


Általában elalvás után fél őrával, vagy az éjjel közepén, és a hídon való átkelés közben (gyalogosan).


És nem pánikbeteg vagyok, hanem traumatizált (poszttraumás stressz-szindóma). Ennek csak része a pánikroham.

2014. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

2- a munkára nem egzakt választ vártam, csak kb olyat, hogy fizikai, vagy ügyfélszolgálatos, vagy katona, stb.

De köszi neked is a választ.


Még megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

Elég úgy is az évszám, hogy pl 25-30között, aki nem akar pontos évet írni.


És aki meggyógyult- pl 1-es válaszoló: hogyan? Hogy lehet saját erőből? Elképzelem, hogy annyira rossz állapotban voltál, hogy kimenni sem mertél a házból- és akkor egyik reggel úgy keltél fel, hogy márpedig így nem élet az élet és kimentél? És gondolom rosszul voltál, de azért csináltad... és egyszer csak elkezdett jobb lenni és múlni az egész?

2014. szept. 21. 14:31
 4/5 anonim válasza:
Szia! Pánikbeteg vagyok kb 5 hónapja, az első nagy rohamom áprilisban volt, majd ezt követe egy nyugisabb periódus - azt gondoltam, hogy vége. Gyógyszeres kezelésben volt részem, gondolom ettől lettem jobban. Viszont szeptember elején újra kezdődött és még mindig tart. :( Egyébként irodai munkát végzek. Gyakran rám tör meló közben, úgy érzem néha, hogy leesek a székről. :( 27 éves vagyok. Autót nem vezetek, de bele sem merek gondolni mi lenne vezetés közben. Buszban, metrón gyakran vagyok rosszul. De legtöbbször üzletben jön rám, amikor sorba kell állni a kaszánál. Nekem az a legnehezebb elviselnem. Gyakorlatilag csak itthon érzem biztonságban magam. Általában délelőtt folyamán tör rám a roham 10-12 körül, de volt amikor este is. Szerintem nincs szabály. Röviden ennyi. Ha valakinek van valami javaslata, mi tudna segíteni, nagyon megköszönném.
2014. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az autóvezetés - és általában minden, ahol eléggé kell koncentrálni - jót tud tenni. Utasként pl kifejezetten rossz tud lenni a dolog.
2014. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!