Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára akarok bekerüln...

Pszichiátriára akarok bekerülni. De hogyan?

Figyelt kérdés

A pszichiátriára nem kell beutaló, szoval ha én egyszerűen bemegyek(és viszem a cuccaimat ami kell a korházba) és elmondom hogy depressziós vagyok,öngyilkossági gondolataim vannak vagdosom magam..stb akkor már be is fekhetek rögtön?Légyszíves a kérdésre válaszoljatok!

Köszönöm ha válaszoltok! 14/f



2014. dec. 22. 23:36
1 2
 11/15 homo ludensz ***** válasza:
52%
Voltam 3 hétig a Balassa utcában (8.ker.) ami köztudottan a pszichiátriai ellátásra (is) specializálódott. Azt azért jó ha tudod hogy egy intézmény pszichiátriája sehol sem menedékhely gondolok itt egy általános kórház pszichiátriai osztályára. Megvizsgálnak,begyógyszereznek és akkor tényleg fekhetsz mert lehet hogy másra képtelen leszel.
2014. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
16/L vagyok voltam már kórházban ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj! :)
2015. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szamo77db ***** válasza:
8%
Ne vágyakozz oda! Inkább ambulanter próbáld meg egy jó pszichiáter segítségével megoldani a problémáidat!
2015. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77db ***** válasza:
8%
Igen, annyit még, hogy ha gondolod, nekem is írhatsz!
2015. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

El telt egy jó pár év KÉRDEZŐ ha olvasod ezt a kommentemet kérlek írj mi van veled és hogy hogy vagy mesélj magadról

Üziben lehet nekem írni

Remélem jól vagy 🙏🏻😇🙂

2020. nov. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!