Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Nem akarok...

Mit csináljak? Nem akarok pszichiátriára menni!

Figyelt kérdés

Anyukám teljessel még van győződve arról, hogy anorexiás vagyok. Egyrészt eltorzult képei vannak a soványságról, hiszen ha már engem azzal vádol mindennap, hogy milyen undorítóan sovány vagyok, akkor gondolom minden átlagos lányra undorral nézhet. Igazából nem figyeltem meg.

Egyébként 161 cm és 43.6 kiló vagyok. Csak pár kilót szeretnék fogyni. Ez teljesen átlagos.

Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, hogy normálisan táplálkozom. Minden reggel eszek egy tányér levest, de többre nincs szükségem, gyűlölök enni, boldogtalan leszek tőle, bűntudattal tölt el már ennyi is. De én így jól el vagyok.

Még is az ápoló anyukámnak, aki tanult gyermekpszichológiát, azzal kell fenyegetnie minden áldott nap, hogy már beszélt egy kollégájával, és évzáró után mehetek a pszichiátriára. De a francba is.

Én próbálkoztam mindennel. Összekoszoltam egy tányért és direkt nem mosogattam el, megetettem egy barátnőmmel több tábla csokit, majd a papírját a kukámban hagytam, tudnám sorolni a végtelenekig.

Istenem, én több pszichológiai könyvet kiolvastam, evés zavarra orientálódottakat is, csak feltűnne, ha valami bajom lenne.

15/L


2012. máj. 12. 14:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg valami bajod van.....
2012. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tűnhet, hogy gyűlölettel beszélek Anyukámról, de nem így van, csak mérges vagyok rá, ettől függetlenül ő a legfontosabb személy az életemben.
2012. máj. 12. 14:54
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ebből még fogyni akarsz, akkor anyudnak kell igazat adnom...
2012. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

A súlyod normális még,ennyi kajával nem is tudom hogy lehetsz ennyi kiló.Persze hogy bűntudatot érzel és szomorú vagy ha eszel,az éhezés és a tudat,hogy nem eszel,endorfint,azaz boldogsághormont szabadít fel.

nem hiszem,hogy a saját szavaid végigolvasva normálisnak találod,amit csinálsz..:Én próbálkoztam mindennel. Összekoszoltam egy tányért és direkt nem mosogattam el, megetettem egy barátnőmmel több tábla csokit, majd a papírját a kukámban hagytam, tudnám sorolni a végtelenekig.

Istenem, én több pszichológiai könyvet kiolvastam, evés zavarra orientálódottakat is, csak feltűnne, ha valami bajom lenne-na és a pszichológiai könyvek alapján nem jöttél rá,hogy teljes testképzavarod van?Most láttam egy ilyen klinikát ahol ilyen lányok voltak mint te,de ők már mindent megtettek,hogy becsapják az ápolókat:pl a méréseknél köveket tettek a nemi szervükbe,hogy nehezebbnek tűnjenek.Nem hiszem,hogy ide akarsz jutni.Ha szépnek és normális testalkatúnak látnád magad,nem lenne ilyen baj,de fogadjunk hogy még így is kövérnek gondolod magad...Én nem hiszem,hogy pszichiátria kell,de mindenképp változtass magadban!szép vagy,és teljes életet élsz,ne akarj beteg lenni,zörgő csontokkal,meg vándorló vesével,mert hogy lefogyod a veséd meg a szerveid zsírok tokját is.Ha magadban helyre teszed a dolgokat,akkor nem kell segítség,de ha nem megy,akkor egy pszichológust mindenképp keress fel,mert az életedet veszélyeztetheted!

2012. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Uhha, nem akarlak elkeseríteni de tényleg beteg vagy! Légy hálás anyukádnak hogy ő ezt észre vette és kezeltesd magad minél előbb. Már az is borzasztó hogy 161 centivel 43 kiló vagy, de tudod mi a legborzasztóbb dolog?

"gyűlölök enni, boldogtalan leszek tőle, bűntudattal tölt el már ennyi is."

Ez a mondatot! Meg az hogy megpróbálod becsapni anyukádat és magadat is azzal hogy azt mondod nem vagy beteg...

2012. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasva amit írtál, valóban orvosi segítségre szorulsz. Igaza van Édesanyádnak.
2012. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok és 52 kg,emelettel 21 éves. Szép kerek popsim van,formás cicim,de edzek minden nap,lapos a hasam emiatt,a labaim szép izmosak:) ne haragudj de 43 kg nagyon kevés! És ha ilyeneket gondolsz magadról,akkor biztos hogy beteg vagy. Ez éppen azért egy önkepzavar,mert te nem tudod,hogy beteg vagy,és nem azt látod a tükörben amit mutat. Anyukadek helyében én is elvinnelek,mert aggódnak a gyermekemert. Remelem meggyogyulsz,mert így ne számíts sok jóra!
2012. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
43.6 kg. Nem azt írod, h 43 vagy 44 mint általában az emberek szokták. Ez sok mindent elmond a fentieken túl is.
2012. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
*emellett 21 éves :)
2012. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:

A leírtak alapján,Te is a legfontosabb vagy anyukádnak,mert aggodik érted.NEM INDOKOLATLANUL!!!!!

Valójában neked vannak problémáid,Te nem látod jól a dolgokat.

Már így is látatlanba is szörny elképzelni,hogy mennyire sovány lehetsz,mint aki készül összeaszalódni.Egyáltalán hogy van energiád bármit is csinálni?Kikelni az ágyból?

Javasolhatom neked kezdésnek,hogy ne nézegesd ezeket a hülye magazinokat,mert ők(a benne szereplő modellek) sem olyan gebék mint amennyire ki vannak photoshoppolva.

2012. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!