Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha az ilyesmitől...

Normális ha az ilyesmitől elsírom magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy sírós fajta, de számomra ez valami elmondhatatlanul rémisztő és szomorú. Most is alig tudom visszafojtani a könnyeimet.


Nem tudom hogyan írjam le, inkább megmutatom (sült malacokról lesznek képek):


[link]


[link]


[link]


Ez is milyen pici még :((( [link]


Egyszerűen szörnyűnek tartom. Ha anyám valaha ilyet csinálna az életben többet nem szólnék hozzá.

Olyan aranyos kis pici állatkák, és ott fekszenek holtan. HOgy lehet ebből enni? Szegényke meghalt... :( És még meg is sütik és kárörvendően megeszik? Miért van ez?


Felnőtt emberként se tudom megérteni. Ilyenkor úgy érzem én valami más bolygóról jöttem, nem ide tartozom. Nekem ez egyenértékű azzal, mintha pl egy ember fejét valaki levágná és azt sütné ki. Felháborító.


Ha ilyesmit látok rögtön elkap a sírás, elöntenek az érzelmek.

Ez mással is így van, vagy csak én vagyok ilyen?


Soha semmiért nem szoktam és nem si tudok sírni, de az ilyen dolgoktól...


Néha eszem húst és így már valamivel könnyebben megeszem:

[link]

Ilyenkor csak attól vagyok rosszul, hogy vannak benne ilyen kis "izék" meg mócsingok stb, de már nem juttatja eszembe, hogy ez milyen állat volt.


2010. febr. 7. 04:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek,kedves kérdező.én meg se mertem nézni a belinkelt képeidet,mert nm bírná ki az idegrendszerem.összetörök az ilyentől,besokkolok,sírok...20 éves létemre...egyszer régen(13 lehettem) anyukámnak volt egy pasija,aki elkezdte ecsetelni a reggelinél a legutóbbi disznóvágását.ráborítottam az asztalt,és összepakoltam a ruháimat,hogy költözök nagyihoz :) ez igy most viccesen hangzik,de ilyen indulatokat hoz ki belőlem ez a téma.végignézni akkor se bírnám egy állat lemészárlását,ha az életem múlna rajta.a bunkó megjegyzések,a "megöltek egy kismalacot,brühühü" meg társai...ha nem tudod átérezni azt az érzést amit a kérdező irt le,akkor inkább húzz el a p.csába és ne b@sszál fel minket a hülyeségeddel.nem az a baj,hogy nem érzed át,hanem az,hogy hozzá még bunkó is vagy.biztos neked is van gyenge pontod.hogy esne,ha valaki azzal gúnyolódna????
2010. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó.


Jobban is teszed, ha ne nézed meg a képeket én sem bírtam utána aludni órákig. Olyan szomorú, felzaklatott.


Teljesen egyetértek veled. Köszönöm, hogy kioktattad helyettem az egyik ostoba válaszadót, nekem nem volt már erőm hozzá. Megszoktam, hogy vannak ilyen emberek...

2010. febr. 10. 23:39
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Én is pont olyan vagyok mint te!:)

Utálom az embereket és néha szégyellem magamat azért mert ember vagyok azokat a kis csöppségeket minek kell megölni nincs is rajta hús?!-.-"

2010. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%

Tökéletes példája az emberi önáltatásnak, azzal a kijelentéssel ,hogy sajnálkozol egy állat haláláért ,egy szemernyit se leszel jobb ember nem beszélve arról ha sírsz emiatt, így válaszolva a kérdésedre semmilyen rosszindulat mellet valószínüleg komoly önértékelési problémákkal küzdesz, és egy valós problémát akarsz tudatalatt ezzel leplezni.


U.I.:Gondolom a reggeli rántotta evése után se gyujtasz meg minden eggyes tojás után gyertyát, a kiscsibe lelki üdvéért. :D :D :D Bocsánat nem bírtam ki.

2010. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ennyire hogy lehet valaki hülye...

Milyen kiscsibéről beszélsz a tojásnál?

A tojó tyúkok el vannak különítve így a tojásban nem lehet kiscsibe, mert a tyúk nem volt egy helyen a kakassal. Egymást meg nem tudják megtermékenyíteni a tyúkok.


Egyébként jó nagy baromságot írtál. Nem is reagálok rá többet, mert nem érdekel. Köze nincs a fő témához.

2010. márc. 11. 14:31
 16/19 anonim válasza:

örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel!én főleg a cicákkal vagyok így, a gondolattól is kész vagyok,hogy mennyi cica éhezik és mennyit bántanak, kínoznak. nemrég olvastam valahol, hogy a vadászok is lövöldöznek rájuk az erdőben, többezer cicát lőnek le.

én etetem a lakótelep kóborcicáit, lassan kiutálnak innen emiatt. de kitartok!!

2010. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Biztos az zavarja az embereket, hogy méginkább odaszoktatod a kóbor cicákat. De én is etetném őket a helyedben!
2010. szept. 26. 19:14
 18/19 anonim válasza:
Ez így van. De miért dobjam ki az ennivalót, ha ők meg éheznek. Az erkélyemen etetem őket, jönnek esznek aztán mennek is. mondjuk pár napja van egy kiscicám, aki itt ragadt. csak beteg, köhög szegénykém. még egy gonddal több az öt hós babám mellett.
2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát ez sajnos benne van a pakliban, hogy néha valamelyik odaszokik. Szegény beteg kis cica, biztos nem tudja máshol meghúzni magát.

Lehet, hogy csak megfázott, de azért légy óvatos, pláne ha pici baba is van.

Egyébként szerintem is sokan kitehetnék a kóbor állatoknak a maradékot, ahelyett, hogy a kukában landoljon. Nem kell rögtön az ajtó elé, így nem szokik oda annyira a kóbor állat.

Én sem örülök neki, hogy ilyen sok gazdátlan cica van például, de hát ha már így alakult... attól nem lesz jobb, ha éheznek és kínozzuk őket. Jusson nekik is pár falat.

2010. szept. 28. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!