Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le az...

Hogyan küzdhetném le az önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már hogy lehetne több önbizalmam. tudom jól hogy nincs sok, nem is ellenkezek, de mondjuk 2 óránál tovább nem tudok magabiztos lenni valami mindig megtör és ez kihat a beszédemre is, picit akadok olyankor :S
2010. febr. 8. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tegnap 00:10


Én elfogadtam magamat kezdettől fogva, csak azt nem tudtam hogy ezt mások is meg tudják-e tenni!

A nőkkel kapcsolatban volt problémám. A kapcsolatteremtéssel.

Nem voltam biztos benne hogy a lányok értékelik a személyiségemet.

Gondolkodni kezdtem és tudtam azt is hogy sok nagyon szép nőnek ronda pasija van.

Arra jotottam, hogyha a férfi saját magának be tudja mesélni hogy lehet jó nője, akkor a csajnak már sokkal könnyebb beadni! Ugyanis magadat vágod át a legnehezebben.


Az is célravezető lehet, ha magadra erőlteted az önbizalmat, és úgy lépsz fel mintha lenne önbizalmad. Ez egy öngerjesztő folyamat. Látni fogod hogy megy a dolog és ettől valóban erősödik az önbizalmad.


Én az első gondolattal is már előbbre voltam, és úgy álltam hozzá, hogy persze hogy összejöhetek a kiszemelt csajjal, csak magamat kell adnom. Ismertem magamat már pár éve, és nem tartottam magam sose egy idegesítő alaknak. :)


A pozitív megerősítések, aztán tovább erősítették a személyiségemet. Ezek persze nem jöttek volna ha az elején nem jövök rá a titokra. Ezért beszélek megvilágosodásról. :)

2010. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!