Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vehetek be nyugtatót energiait...

Vehetek be nyugtatót energiaitallal?

Figyelt kérdés
van vmi mellékhatása? (gondolok itt olyanra, mintha pl. alkohollal venném be :S)
2010. febr. 10. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miután a két szernek ellentétes a hatása marhára nem jó ötlet.
2010. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod? Milyen hatást akarsz elérni?
2010. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, olyan lesz mintha nem vettél volna be semmit.

Vagy talán nem fogsz elaludni a nyugtatótól, csak olyan leszel, mint akit fejbevágtak.

2010. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mintha kávéval vennéd be, az egyik felpörget, a másik nyugtat(na), de így csak egy baromi erős szívdobogásra számíthatsz.

Ne vedd be energiaitallal.

2010. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Annyi csak a célom, hogy nem akarok ideges lenni, de jókedvet is szeretnék...

Máskor vettem már be nyugtatót de lelassultam meg bealudtam tőle. és ezért gondoltam erre *-)

de lehet h pont kiütik egymást. passz.

2010. febr. 11. 00:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Max tényleg csak szívdobogásod lenne vagy szarul lennél, az energiaital taurin tartalma miatt nyugtatólag is hat, szóval felesleges így keverned.
2010. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Öreg. A nyugtató nyugtat, az energiaital meg felpörget. Ha idegbajos vagy, szedjél hangyát boxkesztyűben, de ne igyál gyógyszerre energiaitalt. Ha tényleg szükséges, akkor vedd be vízzel és pihenjél le. Vagy ez, vagy az.
2010. febr. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"de lehet h pont kiütik egymást"

Az csak a jobbik eset. A rosszabbik, hogy téged ütnek ki. A nyugtató gyógyszer, ami nem játék, nem arra való, hogy folyton bekapkodjuk. Az energiaital meg egy alapvetően káros anyag, ami szerintem egyáltalán nem is arra való, hoyg megigyuk. :-) Hidd el, hogy sokkal teljesebb és boldogabb ember leszel, ha megtanulod szerek nélkül jól érezni magad. Lehetséges!

2010. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ha ugyanazt szeretnéd, ami már híradóban többször is szerepelt, amikor iskolás gyerekek ezt csinálták: Mentő+gyomormosás...
2010. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bevenni beveheted, ki tiltja meg!?

Aztán rájössz, hogy maguk a biokémia törvényei, amik megtiltják; jönnek a kellemetlen tünetek, ha nem is jönnek, akkor is feleslegesen megterheli a szervezetedet!:S Külön- külön is megterhelik a belső szerveket, ezért kell őket csak indokolt esetben használni! Én is kipróbáltam már pár dolgot, és utólag saját káromon rájöttem, hogy nagyon nem kellett volna velük "szórakozni".:( A hidrogén-cianidot is ki lehet próbálni kíváncsiságból, de utána sem azt, sem mást nem lehet többé.:S Inkább próbáld ki az erős pistás pizzát, mindjárt felélénkülsz:) És még tápláló is:)

2010. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!