Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vehetek be nyugtatót energiait...

Vehetek be nyugtatót energiaitallal?

Figyelt kérdés
van vmi mellékhatása? (gondolok itt olyanra, mintha pl. alkohollal venném be :S)
2010. febr. 10. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én vodkával is vettem már be
2010. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10:09 jól tudja, igaza van, de aki nem ért hozzá, az miért ír? Olyan nincs hogy egymás hatását semlegesítik!
2010. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
+ 03:12-nek is. De ha a kérdező ki akarja próbálni, hát rajta, belehalni nem fog csak max szarul lesz.
2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekből lesznek azok, akik mindig csak "valamitől" tudják jól érzeni magukat: cigi, ital, drog stb.

Ezek szerint mégsem (elég) jó a társaság, a hely vagy a tevékenység ahol/amely során jól akarod érezni magadat. Akkor meg?

2010. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok drogos. Se nem szorulok ilyen dolgokra. Történt anyukámmal egy baleset, végignéztem a nyílt törését a lábán, a kórházban van, műtötték, nincs jól. kiborultam, egyedül maradtam itthon 17 évesen. kiborultam. és ennyi történt. semmi más. csak egy kérdés volt amit akkor tettem fel amikor mélyponton voltam éppen. Amúgy nem vettem be semmit sem, és mostmár nagyjából jól vagyok.

De köszönöm a válaszokat. Még annak is aki leoltott :)

2010. febr. 12. 19:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz be, tapasztalat. Nem vesznek össze. Az alkohollal igen, azt inkább ne próbáld ki.
2010. febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Együttérzésem! Végül jól döntöttél. Ilyen súlyos helyzetben be lehet venni nyugtatót energiaital nélkül, de ha nem vettél be semmit, akkor még jobban megoldottad.
2010. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, de hátha érdekel még valakit!

A kettő együtt egyszerre bevéve epilepsziás rohamot okozhat. Nem ajánlott! Attól még az is jobb ha alkohollal veszed be (persze azt se tedd!)

Egyébként tényleg diákok szokták ezt csinálni pl érettségi előtt egy nyugtató, hogy ne izguljon, meg egy energia ital, hogy tudjon gondolkodni. Aztán az írásbeli közepén rohama lesz!

Én szedek nyugtatót, mert pánikrohamaim szoktak lenni, illetve túlzottan szorongok így a vizsgaidőszakban. Csak hát baromira lelassulok tőle, és akkor meg nem tudok tanulni, ami szintén nem jó vizsgaidőszakban. Azt szoktam csinálni, hogy beveszem a bogyót... Elkezd hatni, álmosodok, de küzdök ellene, nehogy elaludjak és kb 3 órával a gyógyszer bevétele után megiszok egy gyenge kávét. Utána megy a tanulás és nem stresszelek!

2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!