Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik betegségből (akik benne...

Pánik betegségből (akik benne voltak, vagy vannak) hogyan jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok pánik beteg,szertnék valami könnyen megoldható megoldást találni,hogy végre kimásszak ebből a szörnyű állapotból!Segítsetek!
2010. febr. 12. 12:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18.13-as várom az ötleteidet!Igyekszem nem beszűkülni!Néha nem könnyű.Eddig erősnek éreztem magam,igyekszem most is.Nem tudom,hogyan működik az a kineziológiai kezelés de azt gondolom,hogy talán kicsit hasonló mint az ayurvéda.Nyáron részt vettem ayurvédás kezelésben,A házasságunkat szerettem volna megmenteni,ott egyszerünek tünt minden és azt hittem képes vagyok rá,de sajnos nem így történt.Nemtudom már miben hihetek és miben nem.A kisfiammal is volt,hogy nagyon hittem valamilyen altertanatív gyógymódban és sajnos egy sem jött be,csak néhány gyógynövényes dolog segít egy kicsit.

Na tehát örülök,hogy Neked bejött és nekem is biztosan szükségem lesz segítségre,de most még kicsit szkeptikus vagyok!Várom,hogy írj!

2010. febr. 18. 18:23
 22/23 anonim válasza:
Szia! Az e-mail címedet megírnád nekem? Valahogyan nem találom a Tiedet. És persze, hogy írok. :)) (de tényleg nem látom az e-mail címedet.)
2010. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Szia! Bocs,valóban nem engedélyeztem ezt a lehetőséget és észre sem vettem :)!De mostmár megjelent a kérdésem alatt,várom nagyon a válaszod!Köszi:))!
2010. febr. 20. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!