Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi bajom van?

Szerintetek mi bajom van?

Figyelt kérdés

Régebben..néha még most is, amikor valamit rosszul csinálok, a szüleim olyanokat mondanak, hogy te idióta, meg hogy te nem vagy normális..És úgy érzem, kezdek betegesen félni ettől, hogy tényleg fogyatékos vagyok. 17 éves létemre elsírom magam, ha ordibálnak velem...Mert olyankor is mindig azt érzem, hogy most biztos tudják, milyen nyomorék vagyok. Ezen kívül emberek közé se tudok menni, mert mindig olyan, mintha engem figyelnének és amikor a buszon is állok pl. és hallom, hogy valaki nem messze tőlem nevet valamin, arra gondolok, biztos rólam beszélnek, meg arról, hogy biztos foggyos vagyok. A boltban is alig merek hozzászólni az eladókhoz, mert attól félek, lehet, a hangomban hallják, hogy nem vagyok normális.

Mi bajom van? (lány vagyok)


2015. márc. 31. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a szüleidnek! Szépen beléd nevelték ezt...

Ajánlom hogy minél hamarabb beszélj egy jó szakemberrel, pszichológussal és próbálj meg minél hamarabb elköltözni a szüleidtől, mert ártalmasak az egészségedre (tesire/lelkire).

2015. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A helyzetem eléggé hasonló.

Engem a háziorvos pszichiáterhez küldött és elég sok sz*rt diagnosztizált. Nem te vagy idióta hanem a szüleid. Szerintem az lenne a legjobb ha elmennél pszichiáterhez mert ez sok mindenre utalhat és egyedül ha nem teszel semmit csak rosszabb lesz.

2015. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! nem vagy idióta, csak sajnos elhitették veled a szüleid. erre valóban a terápia a legjobb módszer!

én most járok, mert sajnos engem sem neveltek jól fel, és sok lelki sérülésem van.

legjobb minél hamarabb elkezdeni terápiára járni, és addig is: ne hidd el, amit a szüleid mondanak! próbálj bízni, hinni magadban.

2015. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom rávenni magam a pszichológusra.
2015. ápr. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!