Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Valaki...

Mi lehet a bajom? Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés

Reggel vervetelre mentunk. Feltem tole nagyon, de csak mert panikbeteg vagyok es feltem az ajulastol. (Pedig nem szoktam , es most se ajultam el). Ejszaka nem aludtam tul sokat igy szedultem egesz nap (ez a faradtsagtol nem meglepo, ilydn szokott lenni) +a szorongas is ratett. A gyomrom mar reggel se volt jo, nagyon egett es bar ettem, de etvagyam alig volt. Aztan mire hazaertunk az alhasam is begorcsol (stresszes helyzetekben ez is elo szokozz fordulni) es volt egy enyhebb hasmenesebb, inkabb csak lazabb szeklet 3x voltam wc-n majd jobb lett, de felvaltva gorcsolt be az alhasam es a gyomrom is. Kozbe egett a gyomrom igy ettem keveseket, ami egesz jol esett. Most megint voltam egyszwr wc-n, es faj a gyomrom meg olyan telinek erzem+ egesz nap van egy enyhe hanyingerem is, de mellette ahogy irtam az etvagyammal nem volt kulonosebb baj. Szoval ugy erzem a gyomoregesbol jon az emelyges. Viszont nagyon felek, hogy valami virusom vagy gyomorrontasom van es hanyni fogok. Rettegek a hanyastol. Nagyon felek! Mi bajom lehet?

Ja es az utobbi napokban eleg sok citromlevet ittam magaba. Lehet koze hozza? 16\L


2015. ápr. 3. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Marmint reggel annyira nem esett jol az etel a gyonoreges miatt, de utana itthon jobb volt:)
2015. ápr. 3. 21:47
 2/9 gömbicica ***** válasza:

"Viszont nagyon felek, hogy valami virusom vagy gyomorrontasom van es hanyni fogok."


nem hinném hogy virusod van, és azt sem hogy gyomorrontásod.


vegyél rossmann, dm, patika...... egyhe szorongásoldó gyógynövényes cuccot napi 2x1-et)

lapos kis fém dobozban van 2600 körül van a 120 db-os.


nyugodt szivvel ajánlom.

2015. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fosol mindentol az a bajod, elkezdhetnel valamit sportolni es maris nem lesz semmi bajod, futni pld streszoldo ugyanugy a bicajozas is , 16 evesen nehkgy a halalos agyadon fekudj :-) szedd ossze magad drukkolok neked
2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért iszol citromlevet? :D Az azért csinálja a gyomor savat. Az biztos nem tett jót.

De szerintem csak a stressz, idegesség jött csak ki. :) Nem hiszem, hogy elkaptál volna valamit. Tegnap volt valami bajod?

De meglátod, holnap jobban leszel már. Egyél kekszet és teát igyál.

2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Az a baj, hogy ilyenkor bebeszelem, hogy tuti valami olyan bajom van, hogy hanyni fogok es rastresszelek es rosszabbul leszel

2015. ápr. 3. 21:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Leszek*


Nem, tegnap pont semmi, de rengetegszer vannak hasonlo bajaim a szorongastol meg a paniktol sajnos.

A citromlevet azert iszom, mert ahogy irtan betegesen felek a hanyastol az meg jo ellene igy minden etkezes utan ittan.

2015. ápr. 3. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:

A stressztől sok a gyomorsavad (rádobhatott a citromlé is), ez okozza a gyomorégést, a Rennie jó erre, ha nincs, egy teáskanál szódabikarbóna kis pohár vízben elkeverve. Ha gyakran visszajön a tünet, érdemes orvoshoz fordulni, ír rá protonpumpagátlót (savcsökkentő.) Az alhasi görcseid és a lazább széklet is lehettek a stressztől.

Emellett lehet egy enyhébb vírusfertőzésed is, bár az jellemzően valódi hasmenéssel jár (gyakori, vízszerű széklet), egy-két nap alatt az is elmúlik. Egyél kekszet, pirítóst, az jó erre, többször kis mennyiséget, igyál sok folyadékot (ne citromlevet, inkább vizet, világos teát.)

2015. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a citromle savas de a gyomorban lugosit emberek ennyit nemtudunk? Azt igyad nyugodtan attol bajod nem lesz
2015. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mar jobb, de ha felallok akkor kicsit megfajdul
2015. ápr. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!