Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek azok az emberek...

Mit tehetnek azok az emberek akik nem kellenek senkinek? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A szüleim jó magasról lesz*rnak, barátnőm pedig nem volt és nem is lesz, nem kellek senkinek. Barátaim sincsenek...

Melyiket választanátok? Duna vagy kötél?


2010. febr. 26. 19:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
72%
2010. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:

"ha kikötöm vhova a kötelet feljebb mászok 2-2,5 métert és onnan ugrok akkor nem fogok sokáig szenvedni."


Ha kb 2,5 méteres esés után akad fel a nyak a kötélre, akkor valóban azonnali a halál, de csak akkor, ha a kötél és az, amihez a kötél másik vége van kötve, nem csak a leugró testének tömegét bírja el, hanem annak az esés miatt megnöbekedő értékét is.


Az akasztás egyszerűbb módszere pedig nagyon fájdalmas.

2010. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:

21:40: miért gyújtogatnék? nem másokra haragszom hanem magamra, hiszen én nem vagyok értékelhető.

azt szánalmas beteges gyáva embernek tartom aki öngyilkosság előtt gyilkol, rongál vagy ilyesmi..

2010. febr. 27. 21:56
 44/105 A kérdező kommentje:
értékelhető helyett értékelhetetlen!
2010. febr. 27. 21:56
 45/105 A kérdező kommentje:
őszinte részvétem az illetőnek, aki számára popper péter írásai iránymutató, lelkibölcsesség
2010. febr. 27. 22:01
 46/105 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már jobban vagy, ha kezdesz belemerülni a felsőbbrendűségi komplexusba.
2010. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:

nah igen :D a részvét inkább neked kell. az energiáidat értelmes dologra is fordíthatnád.


"azt szánalmas beteges gyáva embernek tartom aki öngyilkosság előtt gyilkol, rongál vagy ilyesmi.."

lol. Már bocs de ez nem logikus. az öngyilkosság is ugyanolyan bűn, attól még hogy magadra irányul az agressziód.. ráadásul egy öngyilkos jelölt gyávázik le másokat?

2010. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

én nem vagyok gyáva csak már elegem van mindenből, főleg abból hogy nem bírnak hozzám rendesen viszonyulni az emberek (a valós életben!)

jobban örülnétek ha előtte vérengzést csapnék valahol hogy legyen min csámcsogni?!

az öngyilkosságot nem bünteti a törvény!

2010. febr. 28. 07:16
 49/105 A kérdező kommentje:

"ráadásul egy öngyilkos jelölt gyávázik le másokat?"

ide akartam írni hogy: az öngyilkosság nem bűncselekmény, tehát a megvalósításával nem menekülök el semmilyen felelősségre vonás elől, ami gyávaság!

ha nem fogom megtenni akkor tovább fogok szenvedni ami számomra igen szörnyű, csak még azért nem teszem meg mert fennmaradtak részletkérdések, + 1 személyes dolog március vége felé, de az nem ide tartozik.

2010. febr. 28. 07:21
 50/105 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság is gyilkosság, ha lehetne büntetni akkor büntetnék + akármilyen vallást ha megnézel, akkor mindenhol láthatod hogy a gyilkossággal egyenértékűnek tartják, persze ez nem ide tartozik mert lehet h ateista vagy és akkor mondhatod hogy nincs semmi a halál után. De nem ez a lényeg. az öngyilkosokra azért mondják, hogy menekülnek és gyávák, mert egyszerűen feladják. nem érzik jól magukat a bőrükben vagy van valami nagyobb problémájuk és ahelyett hogy próbálnák megoldani, a gyengék eszközét választják. te meg pláne elhamarkodottan döntesz. (azt mondod nem volt még barátnőd pl, akkor evvel is próbálkozhatnál hisz ez nem olyan nagy probléma mert csak 21 vagy még, nem akarok ebbe belemenni mert gondolom nem szeretnél erről beszélni.)
2010. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!