Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek azok az emberek...

Mit tehetnek azok az emberek akik nem kellenek senkinek? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A szüleim jó magasról lesz*rnak, barátnőm pedig nem volt és nem is lesz, nem kellek senkinek. Barátaim sincsenek...

Melyiket választanátok? Duna vagy kötél?


2010. febr. 26. 19:02
 71/105 anonim ***** válasza:
ha már öngyilki leszel menny el amerikába aztán ugorj le valami magas épületről. legalább érzed, hogy milyen "repülni" és jó sok pénzt csinálsz a médiának
2010. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 A kérdező kommentje:
pedig működik, kapom a hírleveleket is...
2010. márc. 7. 19:25
 73/105 A kérdező kommentje:

1, nem kapok vízumot

2, haza kell szállíttatni a maradványaimat, és azt szeretném hogy minél hamarabb elkaparjanak.

2010. márc. 7. 19:27
 74/105 anonim ***** válasza:
És nem kaptál semmit? Azt hiszem még múlt héten küldtem. De ok, akkor majd megint megpróbálom vmikor.
2010. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:
már írtam, hírleveleken kívül semmit nem kaptam.
2010. márc. 7. 21:10
 76/105 anonim ***** válasza:
45%
lógj fel egy gépre aztán térítsd el. legalább magaddal vihetsz pár politikust mondjuk magyarországon :D
2010. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igy ismeretlenul kernek egy szivesseget toled, mielott meg nem keso, hogy ongyilkos akarsz lenni. Ha kulomben egeszseges vagy akkor ajanld fel a szerveidet masok megsegitesere. Sokan szeretnenek meg elni es elvezni az elet szepsegeit, de nekik nem adatot meg a lehetoseg sem. Remelem nem kertem lehetetlent, neked mar ugy sem kellenek a szerveid.

Vagy add el a tested a tudomanynak!

Tudod, hogy hany csaladbol hianyzik egy 21 eves fiu. Eleg lenne egy kicsit korulnezni, akar interneten is.

NEm csak a verszerinti szuloi szeretet letezik!

En sem ismertem az apam, az anyam elhagyott kis koromban.

DE BIZONYITANI AKARTAM ONMAGAMNAK, HOGY MIRE VAGYOK KEPES! SIKERULT is!Azota kozel 50 ev telt el!

Szerintem menj el valamilyen maganyosok klubjaba, ahol hozzad hasonlo emberekkel talalkozhatsz. Akik a hetkoznapi eletben nem futottak ossze olyanokkal, akik szamukra ertekelhetoek lettek volna.

2010. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
Jé van olyan, hogy magányosok klubja? De oda lepukkant középorú emberek járnak, nem?
2010. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:

ezt még nem döntöttem el. lehet hogy olyan ember kapja aki fizetett érte és így került előre a várakozók listáján.

és akkor mi van? halálom után is szembe köpném magam, hogy egy olyan embernek segítettem aki azt nem érdemli meg.

a szívem az egyetlen amit biztos hogy nem adok senkinek, mert szerintem és más kultúrák szerint is az a lélek központja, és nem akarom hogy a lelkem bármely része tovább éljen.

magányosok klubja? ne röhögtess!!! már leírtam hogy beletörődtem hogy a világnak nincs szüksége rám, csak mint egy felszolgáló droidra. fölösleges lenne erőltetni

2010. márc. 8. 07:57
 80/105 anonim ***** válasza:

Én már írtam neked, de megint írok

Miért nem ölöd mármeg magad? de komolyan?- ennyi választ még sztem egy kérdező se kapott, meddig akarod még húzni?

én voltam aki írta hogy szedj be gyógyszert és ülj a Duna szélére:D

2010. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!