Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos pánikbeteg vagyok....

Sajnos pánikbeteg vagyok. Ettől lehet gyomorgörcsöm?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A pánikbetegség nagyon sok olyan tünetet okoz, amit hiába vizsgálnak az orvosok nem találnak semmi szervi bajt.
2010. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor megállapították a pánikbetegséged, még nem volt?

Egyébként lehet ez is a tünete, de nem feltétlenül "kell hozzá". Inkább a szorongásé, ami meg ugye a pánikbetegség melegágya hosszútávon.

2010. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy pánikbeteg vagy?
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet.Pontosabban a vele járó idegeskedéstől... Nagyon kellemetlen tud lenni. Nekem a savam is sok volt pluszba, sokszor hetekig alig ettem valamit... :( Remélem, rendbe jössz majd.
2010. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia.Ez nem nagy betegség.Nekem kiskoromban volt,de én kaptam gyogyszert rá,,ilyen gyerekeknek való nyugtatót,este kelett bevennem és nyugisabban aluttam...egy idő után meg már nem vettem be és minden elmult.Ez nem vészes,orvos nem talál rá semmi választ,mert nem betegség inkább valami félelem tipus...nekem anno volt amitöl féltem...egy időszaktól...és a gyogyszertől helye jöttem.
2010. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: oké, mondani szokták, hogy nem betegség, inkább állapot... DE MI AZ, HOGY NEM VÉSZES? Voltál te már rosszul? Volt neked valaha rohamod? Hogy hónapokig nem tudtál kijönni a lakásból meg hasonlók? Jobb, ha nem szólsz, ha nem értesz hozzá... az egyszerű szorongás nem egyenlő a pánikbetegséggel...
2010. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!