Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az, h valaki pánikbeteg?...

Mi az, h valaki pánikbeteg? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ööö, nekem is hullik a hajam, Én is sokat vagyok ideges, van, h néha nem tudok aludni... van, h Én is rosszul érzem magam, és olyan mintha a szivembe görcsölne valami.. de ezt nagyon ritkán érzem.. akkor Én is pánikbeteg vagyok? és miért? mitől??? eddig nem figyeltem ezekre a jelekre... és van olyan is, h sokszor nagyon gyorsan veszem a levegőt...
2008. szept. 8. 14:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ensem tudom mitol, most angliaban elek. egyedul erzem magam , es rettegek attol ,hogy elveszitem a parom, esetleg egyedul maradok:(es sokszor reggel 6kor alszom el. dokinal nem derult ki meg semmi csak az almatlansag...2het mulva visszakell menni.ez valami felelem ami eluralkodik az emberen, olyan ,mint az iszony.
2008. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A pánikbetegség tünete az is,ha a beteg nem tudja megállni,hogy szorongást keltő dolgokra gondoljon.Tipkus példája a légszomj és/vagy szédülés érzése,amikor csak úgy elkezd figyelni a kilégzésre-belégzésre és szinte önkéntelenül is azt jut eszébe,hogy ha nem tudatosan csinálná talán nem is működne...ez persze nem igaz és ezt a beteg is tudja,de maga a gondolat már elég,hogy egyik pillanatról a másikra szorongást és ezzel akár súlyos depressziót is okozzon.A pánikbetegség ott kezdődik,ha ezek a gondolatok gyakran és "rohamszerűen" jelentkeznek.
2008. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó hozzászóló:pontosan úgy van ahogy irod!!kegyetlen dolog a pánik,20éve szenvedek tőle..
2009. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!