Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért unom (van amikor utálom)...

Miért unom (van amikor utálom) az embereket?

Figyelt kérdés

Valamiért képtelen vagyok normális kapcsolatokat kiépíteni. Egyszerűen megunom az embereket. Például megismerkedek valakivel, 2-4 hét után egyszerűen képtelen vagyok vele beszélgetni, vagy valamit is csinálni, mert hihetetlenül untat. Egyik közösségi honlapon elég sok embert lehet megismerni, de az eredmény az lett, hogy pár hét után egyszerűen töröltem az MSN-emről, mert meguntam. Ez van akkor is, mikor élőben találkozok valakivel stb.

Egyszerűen az összes ember unalmas számomra. Évek óta így van ez, és fogalmam sincs mitől.

Most már ott tartok, hogy nem is ismerkedek emberekkel, mert úgyis ez lesz a vége.

MSN-re nem is járok, mert minek. Nincs olyan akivel beszélnék. Rengeteg emberrel találkoztam az életem során, de soha egyik sem tudott valamilyen szinten megfogni, hogy akár 1 hónapnál tovább tovább tartsam vele a kapcsolatot.

Ez miért lehet?


2010. márc. 10. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
irtam privit :) megkaptad?
2010. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. :S

Citromailem van, de mintha soha egy levelet sem kapnék meg. :S

2010. márc. 16. 11:16
 13/19 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam freemailra. Elküldenéd megint pls ?
2010. márc. 16. 11:20
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerintem unalmasak és sablonosak. Legalább is én hasonlóan látom. Egyikben sincs fantázia, tartás, egyéniség... Az intelligencia meg külön téma lehetne. De elég itt gyk-n is körbenézni.


22:54 mivel alapjáraton undorodsz az emberektől az ilyen egyszerű (kényszer)érintkezések is feldühítenek. meg tudom érteni, hiszen a köszönés is csak egy sablon, egy erőltetett norma, amikor úgy kell tenned, hogy érdeklődsz valaki iránt, aki iránt nem érdeklődsz... ráadásul iskolai és munkahelyi kapcsolatokat nem válogathatunk meg. "kötelező" érdeklődni és szépíteni.


23:03 a sportot én is szoktam másoknak ajánlani, habár lássuk be: attól nem változnak az emberek, hogy elmész futni meg gyúrni... "A mozgás az jó, az ott lévő emberek már kevésbé. "


ha érdekel valakit, mgnézheti az én kérdéseimet és a rá érkezett válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


kérdezőnek és 23:03-23/f nek küldtem privátot

2011. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
illetve küldtem volna, de a link nem hoz ki publikus emailt, a válaszoknál nem is tűnik fel.
2011. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Pedig publikus, érdekes módon nekem is ezt írja ki...
2011. jan. 21. 21:35
 17/19 anonim ***** válasza:
ez esetben én kérek privátot, ha nincs ellenedre. gondolom azóta nem változott a helyzet
2011. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

én is igy vagyok ezzel, utálom az embereket. moggyul nekem van 1-2 nagyon jo barátom, ők tartják még bennem a lelket.

egy csomó olyan ember van a környezetembe akiktől a falra mászom és kösszönni sem köszönnék nekik, láthatatlan szeretnék lenni! ráadásul a sok analfabéta akik minden hülyeségről össze vissza beszélnek na az halál -.- egyik fülemem be másikon ki, vannak akikkel beszélgetek interneten de legszivesebben egyszerűen kidobnám őket mint a szemetet, egyszerűen nem kellenek az ilyen emberek. magprobálok nekik jopofizni, hogy ne mondjanak azért bunkónak

magamnak való antiszociális ember vagyok...

2012. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért nem tudsz kiépíteni egy normális kapcsolatot , mert a szüleiddel is ez a helyzet ,mármint velük sem tudsz normális kapcsolatot kialakítani. És ez egy minta , ahogy viselkedsz a családodban ,úgy fogsz a többi emberrel is. Tehát tedd helyre a családi dolgaidat és akkor megoldódik.
2013. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!