Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szakadjak ki a képzelet...

Hogyan szakadjak ki a képzelet világból?

Figyelt kérdés
A napjaim legnagyobb részét azzal töltöm, hogy a képzeletemben lévő világról álmodozok. Itt egy teljesen más ember vagyok, más környezetben, más emberekkel. Egy olyan ember szerepébe élem magam, aki szebb, okosabb, szerethetőbb, vagyis olyas valaki, aki lenni akarok, de sohasem válhatok azzá. Az állandó álmodozás addig fajult, hogy a valóság már egyáltalán nem érdekel. Nincsenek barátaim, a családommal sem túl jó a kapcsolatom. Próbáltam ebből kitörni, sokszor napirendet írtam, társaságba jártam, de 1-2 napnál tovább nem bírtam. Mégis mit tehetnék? Nem akarom egy álomvilágban leélni az életem!
2015. szept. 25. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ugyanolyan személlyé válni,mint az álomvilágodban :)

Tudasd magaddal,hogy az egy álomvilág,hiába gondolkozol rajta,nem tudsz benne élni rendesen. És ha most elhanyagolod a barátaidat/családodat meg fogod bánni... mert ha már nem lesznek,akkor vissza fogod sírni az időt,amit inkább álomvilágban töltöttél,minthogy leülj velük vacsorázni,beszélgetni,a barátaiddal bulizni. Fogadd el magadat! :) Minden ember szép a maga módján,még ha nem is látja :) Én minden emberben meglátom a szépséget,lehet az hajléktalan,vagy akárki,nem feltétlenül a ruházaton tükröződik. Valakit a kisugárzása tesz széppé,és ha ránézek egy viszonylag nem modellarcú,de mosolygós emberre,én is mosolygok és azt mondom "Hú,de magabiztos! Csak úgy ragyog!". Ha valaki szomorúan sétál az utcán,mindig ránézek és mosolygok,ő visszamosolyog és remélem abban a pillanatban boldog volt :) Biztos vagyok benne hogyha mosolyogsz egy nagyot,csodálatos ember vagy! :) Minden ember szerethető :) Ha nem lennél szerethető,nem lennének barátaid. Minden embert lehet szeretni,mindenkit,kivétel nélkül. Te is szerethető vagy,hidd el! Nem kell az álomvilágod főszereplőjévé válnod,mert Ő,igazából Te vagy. Csak tudat alatt. Minden megvan benned,ami az álomvilági Énedben,csak még magadnak sem vallod be. Így hát elő a mosollyal,húzd ki magadat,és legyél boldog! ♥


14/L

2015. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszodat! Megható volt olvasni, kicsit még a szemem is könnybe lábadt!
2015. szept. 25. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Csoda, hogy vannak még ilyen emberek, mint te!:)
2015. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Csak őszinte voltam :)
2015. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. voltam :)
2015. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!