Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségzavarom...

Milyen személyiségzavarom /pszichés betegségem van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben sokkal több rossz történt velem mint kellett volna. Az életem darabokban hever, egyetlen normális szála sincs. Úgy érzem semmi hasznom nincs itt, mindenkinek teher vagyok. Gondolkoztam már öngyilkosságon, egyszer majdnem meg is próbáltam, de nem jött össze. Vagdosom magam, a karomon és lábamon, de a sebek nem olyan mélyek, pár héten belül teljesen begyógyulnak. Viszont ilyenkor lenyugszom, és örülök, hogy a testi fájdalom erősebb mint a lelki, főleg amikor vérzik a seb.

A napom 50 %-ában saját, általam kitalált világban élek. Képzeletbeli barátokkal, emberekkel, farkasokkal beszélem meg a problémáim, és ők "segítenek".

Gyakran gondolkozom olyanon, hogy meg fogom ölni azokat akik ártottak nekem. Ahogy elképzelem, nem csak úgy hátbaszúrom őket, hanem sokkal véresebb haláluk lenne. Gyakran írok rövid történetet, melyben az ő haláluk játszódik "az én kis világomban ".

Olyan mintha félóránként más ember lennék. Máshogy érzek, mást gondolok.

Mi lehet a bajom? Milyen betegségem / személyiségzavarom lehet?


15/L


2015. okt. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Mégegy kis szakértő pszichológustanonccal van dolgunk :D

De tele van már a fa*om veletek, komolyan.

2015. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

#1 Akkor mi a fenének írtál ide?! :"D

Kérdező: érdemes lenne elmenni pszichológushoz! Ha másért nem, tanácsadásért.

Bocsi, h nem tudtam sokat segíteni.:S

Szívből remélem, minden jobbá fordul! Sok szerencsét! :)

2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jobbra *
2015. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Azért hogy legyen mit kérdezned.

Túl sok mostanában a tini, aki ezt kérdezi és mindenáron be akarja beszélni magának hogy ő súlyos pszichés betegségben szenved.Mert akkor ő egyéniség lesz.

Kérdező, menj el egy pszichológushoz/pszichiáterhez és ő majd megmondja beszélgetések és tesztek alapján hogy mi a bajod konkrétan.

2015. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!